فیلم و هنر

آپارات کیدز یار کودکان و نوجوانان در تابستان قرنطینه ۱۴۰۰ خواهد بود

امروزه در ایران ، پلتفرم های مختلف محتوای ویدئویی را به عموم ارائه می دهند. مخاطبان می توانند به راحتی اشتراک خریداری کرده و برای اشتراک یک فیلم تماشا کنند. بچه های آپارات محصول جدیدی برای گروه صبائیده است که به طور خاص بر محتوای کودکان و نوجوانی تمرکز دارد.

بسترهایی مانند فیلم ، تجربه ، فیلم نت و … در این قسمت فیلم هایی با عناوین مختلف به کودکان و نوجوانان ارائه می شود.

مخاطبان هدف در این مناطق عموم مردم هستند و محدوده سنی خاصی را در نظر نمی گیرند. برای آنها مهم است که مخاطب را تحت محتوای مورد استفاده خود نگه دارند و وقت خود را صرف دیدن محتوای آنها کنند.

با این حال ، در میان این سیستم عامل ها ، Digiton و Apparatus Kids و همچنین چند VOD ، ارائه محتوا برای کودکان را هدف گرفته اند. برخلاف سایر پلتفرم ها ، آنها اهداف خود را تعیین کرده و برنامه های خود را بر اساس آنها بارگذاری می کنند.

دیجیتون از سال 1995 در این زمینه فعالیت می کند و آپارات از ابتدا به دنبال ایجاد محیطی امن برای کودکان بوده است. لوازم جانبی نوزاد سالهاست که بر روی دستگاه ساخته می شود و محتوای بارگذاری شده توسط افراد به صورت محلی منتشر می شود. اما در سال 1400 ، آپارات ضمن حفظ محیط زیست ، از یک پلت فرم حرفه ای کودکان رونمایی کرد.

ایجاد سینمای اختصاصی سینمای کودک دارای ویژگی های خاصی است که در زیر به آنها اشاره می شود.

1- محتوای سالم برای مخاطب

بچه های آپارات

بینندگان این سایت ها کودک هستند ، بنابراین محتوای مناسب سن باید ویرایش و توزیع شود.

این بسترها فیلم های سالم و متناسب با فرهنگ کودکان ایرانی را در اختیار بینندگان قرار می دهند.

از آنجا که مخاطبان Aparat Kids کودکان هستند ، مجموعه آپارات با محتوای زیاد در سایر کشورها مشکلی ایجاد نمی کند اما در فرهنگ ایرانی غیر معمول نیست.
پلتفرمی مانند Aparat Kids فیلم ها و سریال های تلویزیونی خاص خود را در اختیار مخاطبان ، کودکان و نوجوانان قرار می دهد.

علاوه بر این ، والدین می توانند به طرق مختلف یک فیلم یا کارتون مناسب برای فرزند خود انتخاب کنند و اجازه ندهند فرزندش برنامه های بزرگتر را تماشا کند.

2- قیمت بسیار پایین ، اکثر فیلم ها و عموماً بدون تبلیغات تجاری

بچه های آپارات

در روزهای شیوع کرونا که کودکان باید در خانه بمانند و برای محافظت از خود در برابر ویروس کووید 19 بیرون نروند. سرگرمی کودکان و جوانان در این دنیای شلوغ کار آسانی نیست و باید از انرژی مضاعف آنها به نحوی استفاده کرد. به انجمن هایی که فهرست جامعی از مطالب را برای کودکان و نوجوانان ارائه می دهند و این فعالیت ها را به روز نگه می دارند ، می توانند نقش مهمی در سرگرمی کودکان در خانه داشته باشند.

بسیاری از خانواده ها برای سرگرمی فرزندان خود به سالن های سینما روی آورده اند. در حال حاضر ، سایت هایی که به نمایش فیلم ها و لیستی از کودکان با قیمت های بسیار پایین اختصاص داده شده است ، به خانواده ها اجازه می دهد تا با دنیای جدید کارتون ها آشنا شوند و به کودکان این امکان را می دهد که ساعت ها به تماشای فیلم های ایرانی و خارجی و سریال های سنی خود بپردازند.
شاید چالش برانگیزترین قسمت روز ، سرگرمی با کودکان و نوجوانان در خانه باشد.

برخی از این پلتفرم ها ، مانند بچه های آپارات ، هیچ گونه تبلیغاتی ندارند و این باعث احترام بیشتر به حقوق کودکان شده است.

۳- افراد را مشخص کرده و هدف قرار داده است

بچه های آپارات

مشخصات مخاطبان در این پلتفرم ها به آنها اجازه می دهد محتوای خود را با بی دقتی و دقت انتخاب کنند و مخاطب فیلم را در اختیار نگذارند.

تماشاگران هدفمند در این سکوها فیلم های آموزشی روایی و سرگرم کننده ایجاد کرده اند و کودکان می توانند از فیلم های آموزشی جذاب استفاده کنند.
آموزش زبان انگلیسی یکی از مهمترین برنامه های در دستور کار این مناطق است.

نکته جالب این پلتفرم ها این است که به کودکان اجازه می دهند از سنین پایین فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنند. از بین هزاران ساعت انیمیشن ، آنها فیلمی را بر اساس انتخاب خود انتخاب و تماشا می کنند.

پلتفرمی مانند بچه های آپارات دنیای جدیدی برای کودکانی است که مجبورند در کرونا در خانه بمانند و از بازی با همسالان خود منع شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا