فیلم و هنر

«آهای عشق» از کاوه و خشایار منتشر شد/ ساخت فیلم کوتاه موزیکال با حضور بازیگر سینما و تلویزیون

یکی دیگر از “آهای عشق” با خوانندگی کاوه و خشایار در ژانر موسیقی پاپ منتشر شد ، در حالی که موزیک ویدیو این اثر با حضور نیلوفر پارسا ، بازیگر سینما و بازیگر تلویزیون به صورت فیلم کوتاه موسیقی ساخته می شود.

طبق گزارشات محتوای کلیدی ؛ “ای عشق” جدیدترین تم موسیقی کاوه و خشایار یکی از محبوب ترین نوازندگان کشور است که با آهنگ ، موسیقی و تنظیم خشایار لزومی توسط مجتبی تقی پور در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

خشایار ضروری با اعلام ساخت فیلم کوتاه موسیقی در قطعه “ای عشق” وی توضیح داد: معمولاً نوازندگان با توجه به زمان آهنگ ، موزیک ویدئو تولید می کنند ، اما در قطعات ما ، اسکریپت های گفتگو برای پخش کننده ها نوشته می شود و هر موسیقی دارای یک داستان کوتاه است که موسیقی ما در آن نقش خواهد داشت.

این خواننده و نوازنده با اشاره به حضور در جشنواره های مختلف گفت: “فیلم های کوتاه ساخته شده در قطعه ما همیشه طولانی تر از زمان خواب هستند و در جشنواره های مختلف بررسی و ممیزی می شوند.” تولید فیلم کوتاه «آه عشق» با حضور نیلوفر پارسا بازیگر سینما و تلویزیون به کارگردانی بهار ایروانی به پایان رسیده است و به زودی اعلام و منتشر می شود.

نیلوفر پارسا که بیشتر به خاطر بازی در سریال «آوای باران» شناخته می شود و اخیراً در مجموعه تلویزیونی «بینشان» به کارگردانی راما قویدل جلوی دوربین درخشید ، اولین نقش خود را در موزیک ویدئوی ایرانی بازی کرد. به

سپس می توانید آهنگ “ای عشق” را که توسط کاوه و خشایار خوانده شده و توسط “ریتم آهنگ” با مجوز رسمی وزیر فرهنگ و راهنمای اسلامی تهیه شده است ، گوش دهید و در صورت تمایل آن را بارگیری کنید.


نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا