بازاریابی اینترنتی

آنچه در مورد تحقیقات پولی در تحقیقات بازار است

وقت خود را برای تحقیق در مورد نظرسنجی های مختلف وب بگذرانید و بدانید که در همه جا بررسی های پولی زیادی وجود دارد. همچنین ، قدرت شرکت های نظرسنجی بالاتر از شرکت های نظرسنجی استاندارد است و تفاوت بزرگ بین آنها در این است که شرکت های سابق نسبت به شرکت های استاندارد بهتر پرداخت می کنند. با این حال ، شما از چابکی کار این نظرسنجی اطلاع دارید؟ بیایید به بررسی های آنلاین پرداخت شده در بندهای زیر با جزئیات بپردازیم.

به طور کلی ، بررسی پولی پرسشنامه ای است که برای دریافت بازخورد یا نظر مورد نیاز در مورد یک محصول یا خدمات خاص به یک شخص / گروه ارسال می شود. این نظرسنجی ها برای افرادی ارسال می شود که دانش خوبی از آنها دارند.

نوع بعدی بررسی در عصبانیت امروز ، گروه تمرکز است. به بحث گروهی و تلاش نیاز دارد. معمولاً چند روز طول می کشد و هزینه های بسیار بیشتری نسبت به بررسی های منظم دارد. اگر می خواهید درآمد بیشتری کسب کنید ، بررسی های گروه های متمرکز را بررسی کنید. با این حال ، شما باید یک رکورد خوب برای به دست آوردن این نوع بررسی های پیچیده داشته باشید.

بنابراین ، چه چیزی یک شرکت را به صرف شگفتی در این نظرسنجی های وب ترغیب می کند؟ این امر به این دلیل است که آنها همچنین از نگرش مخاطبان مورد نظر درباره محصولات / خدمات و الزامات موجود / بالقوه آنها آگاه می شوند. به منظور حفظ محبوبیت و تقاضا ، ضروری است که شرکت ها نیازها و نیازهای مصرف کنندگان را برآورده کنند. این نظرسنجی ها معمولاً یکی از مؤلفه های اصلی برنامه تحقیق ، برنامه ریزی و تبلیغ آنها هستند. شرکت های تحقیقاتی بازار انواع پیشنهادات جبران خسارت را ارائه می دهند. مشوق های رایگان ، جوایز و مجانی برای جذب برخی افراد برای شرکت در نظرسنجی ها.

هنگام جبران خسارت ، یک شرط بزرگ یا کوچک برای وضعیت شرکتی است که شما با آن کار می کنید و نوع بررسی شما دریافت کرده اید. بدیهی است اگر شرکت بزرگ باشد و درآمد آن پایدار باشد ، احتمالاً مبلغ بالایی را پرداخت خواهد کرد. بررسی های طولانی تر و پیچیده تر ، عموماً چندین روز به طول می انجامد ، پول بیشتری به شما می دهد.

هرکسی که به چشم انداز اصلی نگاه می کند ، دوست دارد هرچه بیشتر نظرسنجی انجام دهد. تکمیل نظرسنجی های پرداخت شده پیچیده و سرگرم کننده نیست. فقط مطمئن شوید که برای یک سایت بررسی معتبر دیگر ثبت نام کرده اید ، شانس بالایی وجود دارد که تلاش های شما بیهوده پیش برود.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا