بازاریابی

آموزش IMMACC و بازاریابی اینترنتی – مروری بر مربیگری مربیان

آموزش iMMACC و بازاریابی اینترنتی چیست و این شرکت چه چیزی ارائه می دهد که واقعاً منحصر به فرد است؟ بله ، این تعداد هزاران نفر است که برای پیدا کردن سایت روی آن کلیک می کنند. بازاریابی اینترنتی یک زمینه جدید داغ است که همه در تلاش هستند آن را بیاموزند و iMMACC شرکتی است که آماده است تا در آینده رهبری خود را بر عهده بگیرد و منفجر شود. مرکز راهنمایی و مربیگری بازاریابی اینترنتی نقش پیشرو در آموزش ، آموزش و آموزش بازاریابی اینترنتی به مردم سراسر جهان را بر عهده گرفته است.

iMMACC که قبلاً به عنوان بلیط بزرگ ثروت شناخته می شد ، اخیراً نام خود را تغییر داده است تا منظور اصلی خود را به عنوان یک مرکز آموزشی برای کسانی که مایل به یادگیری نحوه فروش مشاغل یا خدمات خود به اینترنت هستند ، بهتر درک کند. با این حال ، این شرکت مزایای تضمینی رزروهای بزرگ را ارائه می دهد که پول زیادی را در جیب اعضای iMMACC قرار می دهد. بنابراین ، نام اصلی فقط به این دلیل پذیرفته شد که سود کار بزرگ به عنوان برنده بلیط بزرگ پرداخت شد ، اما با گذشت زمان ، تعداد بیشتری از دانش آموزان به شرکت راه پیدا کردند و نیاز به آموزش فراوان داشتند به طوری که شرکت نام تجاری گسترش یافت شامل این ویژگی ها شود

آموزش iMMACC و آموزش بازاریابی اینترنتی که به اعضای آن ارائه می شود واقعاً چشمگیر است ، زیرا یک کتابخانه ویدیویی بایگانی شده بیش از 700 ساعت وجود دارد. این کتابخانه شامل اطلاعاتی در مورد هر جنبه ای از بازاریابی آنلاین از جمله 51 روش مختلف بازاریابی ، از نوشتن مقاله تا ضبط ویدئو ، SEO تا انواع تبلیغات سنتی است. این شرکت نه تنها دارای طاق ویدئوهای آموزشی برای اعضای خود است ، بلکه راهنمایی هنوز هم مهمترین جزء این شرکت و پایه و اساس همه موفقیت های آن است.

مراکز دیگری در زمینه بازاریابی اینترنتی وجود دارد ، از جمله م institutionsسسات اصلی مانند دانشگاه سان فرانسیسکو آنلاین یا Full Sail University Online. با این حال ، کالج ها و دانشگاه ها فقط کلاس های تئوری را تدریس می کنند و مشاغلی را ارائه نمی دهند که بتوانند هزاران دلار برای دانشجویان دریافت کنند. این یک مزیت بزرگ برای اعضای iMMACC است ، زیرا نه تنها اعضا آموزش آنلاین در مورد نحوه استفاده م marketingثر از بازاریابی اینترنتی را دریافت می کنند ، بلکه مشاغل بزرگ نیز ویژگی جذابی است.

این مرکز آموزشی سعی نمی کند کسی را از یک شرکت یا حق رای دادن خارج کند ، بلکه منابع و آموزش هایی را برای افراد ارائه می دهد تا به آنها کمک کند بازاریابی اینترنتی را به نفع خود یاد بگیرند. و برای تازه واردانی که شرکتی ندارند ، آموزش اهمیت ویژه ای پیدا کرده است زیرا فرصت های شغلی فوق العاده ای که iMMACC ارائه می دهد می تواند هزاران دلار در هفته برای اعضا به همراه داشته باشد.

این یک تجارت بسیار منحصر به فرد و همچنین یک کسب و کار بالقوه برای هر کسی است که مایل به داشتن یک بازاریاب اینترنتی است. مانند هر مشاغل ، پاداش ها اغلب با اخلاق کاری مطابقت دارند ، بنابراین هرکسی که می خواهد عضو شود باید مایل به تلاش باشد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا