بازاریابی

آموزش سئو

دوره های سئو در انگلستان

SEO – بهینه سازی موتور جستجو ، یک مهارت بسیار با ارزش است.

به نظر می رسد سایت های شغلی – در زمان افزایش بیکاری – مملو از موقعیت های بسیار خوبی برای مدیران سئو هستند. دلیل این امر این است که در حقیقت ، تعداد کمی از افراد در انگلستان که مهارت SEO واقعی دارند – هستند و به همین دلیل ، کسانی که تمایل دارند خودشان را انتخاب کنند فارغ از اینکه چقدر می توانند برای کار در سئو کار کنند. .

دلیل اصلی اینکه تعداد کمی از افراد در انگلستان مهارت SEO واقعی دارند ، این است که دوره های آموزشی SEO بسیار کمی در انگلستان وجود دارد. شما نمی توانید در مدرسه جستجوگر شبانه محلی خود شرکت کنید و در دوره سئو ثبت نام کنید ، آنها در مدارس تحصیل نمی کنند ، هیچ دوره سئوی دانشگاهی در انگلستان وجود ندارد و من با آنها آشنا هستم ، و فرصت های بسیار کمی برای یادگیری SEO واقعی از کسی وجود دارد او می داند که چگونه این کار انجام شده است.

من فکر می کنم دلیل اینکه بیشتر مشاوران سئو آموزش ارائه نمی دهند این است که آموزش یک کار بسیار دشوارتر از انجام سادگی SEO است – و در عین حال ، هنگام آموزش مشاوران جدید SEO ، ما برای خودمان رقابت واقعی ایجاد می کنیم – و در یک لحظه در پادشاهی. یونایتد ، هیچ مشکلی بین مشاور REAL SEO وجود ندارد که مشغول به کار باشد ، و من فکر می کنم بیشتر مشاوران قبول می کنند که آنها اینگونه را ترجیح می دهند – ارتقاء وب سایت مشتری سخت است وقتی که در مقابل یک حرفه ای دیگر هستید ، بنابراین برای ما واقعاً ، متخصصان بهینه سازی بهتر هستند هرچه موتورهای جستجو کمتر دقیق تر باشند ، بهتر!

بنابراین – بیشتر مشاوران سئو خودآموز هستند. من تقریباً ده سال است که خودم SEO را مطالعه می کنم و می ترسم فکر کنم که چقدر در این سال ها در کتاب های الکترونیکی ، دوره ها و برنامه ها صرف کردم ، اما مطمئن هستم که هر مقدار هم که باشد ، می توانم از طریق یک دوره آموزشی گسترده سئو صرفه جویی کنم. یکی از آن موجود بود که شروع شد!

من در حال حاضر ارائه دوره های آموزشی سئو در انگلستان ، برای کمک به افراد جدی در مشاوران SEO می باشد. دوره های من دوره های فشرده یک به یک هستند و یک سال کمک و پشتیبانی را شامل می شوند.

آیا دوره های سئو کاملاً ضروری است

نه – آنها اینطور نیستند ، اما پیدا کردن یک مشاور حرفه ای سئو برای آموزش شما به شما کمک می کند تا جهشی بزرگ در جهت تبدیل شدن به یک مشاور سئو را داشته باشید ، و این باعث می شود منحنی یادگیری که بیشتر متخصصان سئو باید طی کنند ، بسیار کاهش یابد.

چه نوع دوره های جستجوگرها را باید جستجو کنم؟

یک دوره را توسط متخصصان سئو موجود و افرادی که این کار را برای زندگی انجام می دهند جستجو کنید. دنیای SEO یک دنیای مداوم در حال تغییر است ، کسی که در حال حاضر مشاور عالی SEO بوده است ، که بعید به نظر می رسد شما را با دانش و تجربه جدید آموزش دهد.

چقدر انتظار دارم مبلغ پرداخت کنم؟

SEO یک مهارت بسیار با ارزش است و یک مشاور SEO خوب می تواند پول زیادی کسب کند ، بنابراین تفکر منطقی به شما می گوید که هیچ مشاور سئو به شما مبلغ کمی پول آموزش نمی دهد ، آنها در واقع در آینده رقیب آموزش می بینند ، بنابراین باید بیشتر از آنها درآمد کسب کنند. آنها این کار را همزمان با کار با مشتری دریافت می کنند وگرنه انگیزه ارائه دوره های آموزشی چیست؟ بنابراین ، اگر دوره ای پیدا کرده اید که بسیار ارزان به نظر می رسد – فقط منطقی درباره ارزش این دوره فکر کنید ، و چرا این آموزش ارزشمند با قیمت معامله ارائه می شود.

دلایل معتبری برای ارائه یک دوره با هزینه کمتر وجود دارد ، به عنوان مثال یک دوره که تعدادی از افراد را به طور همزمان آموزش داده است ، هزینه کمتری نیز خواهد داشت – اما به نظر من موتورهای جستجوگر که در کلاس تدریس می شوند هرگز به اندازه مربیگری فردی ارزشمند نخواهند بود. با SEO Professional.

چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرم؟

نکته اصلی که باید در مورد آن فکر کنید – بعد از دوره چه اتفاقی می افتد؟ مانند یادگیری رانندگی ، آزمون REAL بعد از گذراندن شما می آید و شما تنها یک نفر در جاده هستید. چند هفته اول رانندگی را به یاد داشته باشید ، ترسناک نیست؟

یک دوره سئو خوب باید شامل پشتیبانی بعد از آموزش باشد. من یک سال بعد از دوره که شامل قیمت دوره می شود ، از مردم پشتیبانی می کنم و بعد از یک سال بسته های پشتیبانی مداوم را پیشنهاد می کنم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا