دانش و فناوری

آموزش جامع شخصی سازی لاک اسکرین آیفون در iOS 16

نسخه شانزدهم سیستم عامل محبوب iOS با غییراتی جذاب و کاربردی همراه شده است در این مطلب به آموزش جامع شخصی سازی لاک اسکرین آیفون در iOS 16 صواهیم پرداخت تا اینان با ترنجی همراه باشید.

16موزش جامع شخصی سازی صفحه قفل آیفون در iOS 16

سیستم عامل iOS 16 لیست زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان است. دانلود در چند سال، ویژگی‌های iOS بسیار زیادی را ارائه کرده است که از این پلتفرم با اندروید می‌دهد. اندروید سال‌هاست چنین قابلیت‌هایی را ارائه می‌دهد، بنابراین خبر خوبی است که حالا اپل به این موضوع اهمیت می‌دهد. تفاوت بین این دو رقیب سرسخت با هر سال کاهش می‌یابد.

بنابراین، سفارشی‌سازی لاک اسکرین دستگاه، برجسته‌ترین ویژگی iOS 16 است و اپل نزدیک به ۱۰ دقیقه از زمان کنفرانس خود را به جزئیات سفارشی‌سازی لاک اسکرین جدید iOS در معرفی iOS 16 اختصاص داد. اینجا هنوز چیزی نیست

نسخه بتا عمومی iOS 16 و iPadOS 16 اپل رسما منتشر شد + آموزش نصب

16 ز ط ط ط خ خ iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS خخ خ خ خ خ خ خ iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS

16لتفرم iOS 16 در حال حاضر در نسخه آزمایشی عمومی است و به طور کلی، نرمافزاری است که به این ترتیب کلی سفارشی ساری کا ی ک است. واریدی که ممکن است تا زمانی که iOS 16 نهایی شود و پاییز امسال منتشر شود، تعداد زیادی غند می شود.

آیوسونه می‌توان لاک اسکرین در iOS 16 را سفارشی کرد؟

در iOS 16، می‌توانید این عناصر را در لاک اسکرین تغییر داده و شخصی سازی کنید:

  • والپیپر – هفت نوع والپیپر یا کاغذ دیواری برای انتخاب وجود دارد، از جمله های مرتبط با آب و هوا، نجوم و شهرهای رنی. همچنین می‌توان والپیپرهای مبتنی بر ایمان خود را نیز بسازید.
  • ساعت – می‌توان فونت، رنگ و حتی سیستم عددی ساعت در لاک اسکرین دستگاه خود را تغییر دهید.
  • ابزارک‌ها – می‌توان چندین (حداکثر پنج مورد) ویجت به لاک اسکرین را اضافه کرد، بنابراین اطلاعات

سفارشی سازی لاک اسکرین iOS 16

اینجا هنوز چیزی نیست مدل هایی که در تصاویر زیر نشان داده شده است، الگوهای مختلف لاک اسکرین و دو دکمه را مشاهده کنید. گ ف ف ز «« «ف ف ف ف ز ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف

راه دیگر برای باز کردن گزینه‌های سفارشی‌سازی از طریق مسیر Settings> Wallpaper در ادامه، فیفون شما یک پیام با دو گزینه نمایش می دهد: “Customize Current Wallpaper” or “Add New Wallpaper”.

با گزینه‌های سفارشی‌سازی لاک اسکرین جدید اپل، می‌توان از کاغذ دیواری‌ها، ویجت‌ها و ساعت‌ها استفاده کرد که با سبکی از ویژگی‌های شما مطابقت داشته باشد یا با فعالیت شما سازگارتر باشد. رای طرفداران حالت فوکوس اپل، حتی می‌توان ترکیبی از قفل صفحه و کاغذ دیواری فوکوس‌گرا ایجاد و ظنی کند.

سفارشی سازی تصویر زمینه در iOS 16

انواع مختلف تصاویر لاک اسکرین به صورت پیشفرض برای انتخاب وجود دارد. در بالای «Add New Wallpaper»، نواری را می‌کنید که گزینه‌های مشاهده را می‌دهند.

اولین گزینه Photos است. این مورد به شما امکان می‌دهد تا یکی از تصاویر خود را به عنوان تصویر زمینه لاک اسکرین تنظیم کنید. در بخش بعدی مردم است. این دسته از تصاویری است که شما از آن‌ها عکس گرفته‌اید. پس از آن، گزینه Photo Shuffle را داریم که می‌توان آن را تنظیم کرد که هر روز، هر ساعت یا هر بار که گوشی خود را روشن می‌کنید یا قفل آن را باز می‌کنید، تصویر زمینه قفل صفحه شما را به طور خودکار تغییر می‌دهد. می‌توانید مجموعه‌ای از بهترین عکس‌های خود را برای گزینه Photo Shuffle ایجاد کنید تا هر لحظه تصویری جدید را ببینید.

با این حال، اگر می‌خواهید یک لاک اسکرین غیرعادی داشته باشید این گزینه نام Emoji دارد و شما را قادر می‌سازد تا یک تصویر زمینه را از ایموجی‌های مختلف ایجاد کنید. شما می‌توانید شش ایموجی را انتخاب کنید. ه ر پ پ ف ف ف ف ف فیفون ک پ پ ف ف ف فیفون نتیجه مانند تصویر زیر خواهد بود. حتی می‌توان طرح ایموجی‌ها و رنگ پس زمینه تصویر را تغییر داد. با این قسمت می‌توانید ترکیب‌های بی‌شماری با ایموجی‌های مختلف بسازید.

حالا اگر چیز کاربردی‌تری می‌خواهید، می‌توانید کاغذ دیواری آب و هوا یا آب و هوا را انتخاب کنید. این بخش آب و هوای منطقه شما را به صورت لحظه‌ای نشان می‌دهد، بنابراین اگر باران ببارد ، لاک اسکرین شما باران را نشان می دهد و همه چیز را به صورت پویا و متحرک است ،

اما اگر چیزی به سادگی‌تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شما می توانید برخی از رنگ های نمایش داده شده را انتخاب کنید یا از طریق منوی رنگ، رنگ دلخواه خود را تنظیم کنید.

اپل تصویر را از پیش تنظیم‌های دیگری نیز می‌دهد که می‌توان از آن‌ها به عنوان زمینه استفاده کرد. دارد که تصاویر بسیار خوبی از ماه و زمین ارائه می دهد. بنابراین اگر به طور کلی به مسائل علمی تخصصی یا فضایی علاقه دارید، ممکن است این یکی را دوست داشته باشد.

اینجا هنوز چیزی نیست به عنوان مثال، مجموعه‌های ویژه از پیشنهادات مختلف را به شما نشان می‌دهد و برگه عکس‌های پیشنهادی یا پیشنهادی، به شما نشان می‌دهد که برخی از عکس‌های پرتره شما به عنوان تصاویر پس‌زمینه لاک اسکرین چگونه به نظر می‌رسند.

ا یزینه های جدید والپیپر، اپل همچنین پنج افکت فیلتر را ارائه کرده است چ و چ چ ن ن ق ق ق ق ق ق ق ق ق

یکی دیگر از ویژگی‌های جدید اضافه می‌شود «Deepths Effects» نام دارد که باعث می‌شود سوژه عکسی که با عکس‌های پرتره بهترین کار را انجام می‌دهد، به نوعی جلوی صفحه ساعت می‌چرخد، بنابراین جلوه‌های فراگیر و جذاب را می‌کند. تو را راحت نخواهم گذاشت: به سوی تو می آیم تو را بی آسایش نمی گذارم: به سوی تو خواهم آمد.

اگر ویجت‌های جدید را دوست دارید و به جلوه‌های مهمی نمی‌دهید، می‌توانید آن را به صورت دستی غیرفعال کنید. مر iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS iOS ا ا ا ب. . در صورتی که می‌توانم این تصویر را غیرفعال کنم.

سفارشی سازی ساعت لاک اسکرین iOS 16

ق ق ی و پ پ پ پ پ ی ی ی شما می‌توانید این الزام را لاک اسکرین را مطابق میل خود شکل دهید. در واقع می‌توانید بین هشت تایپ فیس مختلف برای ساعت، یکی را انتخاب کنید، از ضخیم و نازک تا انتزاعی که به این اشکال می‌پردازد.

چ ن و ش ش و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و … مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید، همان هشت تایپ فیس مختلف با هر اسکریپت اعداد متفاوتی در دسترس خواهد بود. جالب است که این موارد را به خاطر جامعیت گنجانده است، این موارد، سیستم عامل iOS 16 را برای افرادی که مایل به استفاده از قدیمی‌ترین مجموعه اعداد هستند، دوستانه‌تر می‌کند.

جدا از اسکریپت و فونت ساعت، می‌توانید آن را نیز سفارش دهید. تنظیم رنگ پیش‌فرض به‌طور هوشمندانه رنگ غالب کاغذ دیواری انتخابی شما را به منظور افزایش خوانایی دریافت می‌کند، اما شما کاملاً آزاد هستید که از بین ده‌ها رنگ پیشنهادی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. چ ط م م م م م م م م م م م م م GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB GB SRGB و P3 hex بهترین از بهترین ها هستند (گ و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و)).

سفارشی سازی ویجت های لاک اسکرین iOS 16

وقتی صحبت از ویجت‌ها می‌شود، مجموعه کوچک اما مهمی از ویجت‌های اپل موجود است. شما می‌توانید چهار ویجت کوچک داشته باشید، اما تعداد زیادی از ویجت‌های موجود نیز وجود دارند. می‌توان حتی ترکیب‌هایی از عناصر ویجت را ایجاد کرد. رای، تعداد زیادی از ویجت‌های آب و هوا به عنوان مثال است و تمام فعالیت‌های شما را می‌دهد. ویجت‌ها در ردیف‌های مختلف از هم جدا می‌شوند. ردیف بالا، یعنی بالای ساعت، اجباری است.

یک وب سایت خبری وجود دارد PhoneArena، به خاطر داشته باشید که دسترسی به صفحه ویجت در سمت چپ لاک اسکرین اصلی هنوز امکان پذیر است. اینجا هنوز چیزی نیست. باید امیدوار بود که نسخه‌های آینده iOS محیط API خود را برای برنامه‌های ثالث نیز ارائه دهد تا به توسعه‌دهندگان اجازه دهند از پذیرش‌پذیری جدید لاک اسکرین این سیستم عامل استفاده کنند. ظ رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب رب

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا