اخبار بازار

آموزش تصویری برجسته اینستاگرام | قالب های مختلف قالب اینستاگرام

چگونه می توان از نکات برجسته اینستاگرام استفاده کرد؟

یکی از ساده ترین راه ها برای به اشتراک گذاشتن پست های ما ، داستان گویی است. در داستان ، ما به ارائه داستان های کوتاه زندگی خود به دیگران دسترسی داریم. با این وجود ، داشتن یک فرد هنوز فراتر از توانایی یک فرد متوسط ​​است. اگر می خواهید درباره یک داستان بیشتر بدانید ، مقاله مربوط به اسرار داستان اینستاگرام را بخوانید.

اما مشکل این داستانها این است که کوتاه مدت هستند. شما نمی توانید این داستان ها را بیش از 24 ساعت ذخیره کنید ، و پس از این مدت داستان های شما حذف می شوند. راه حلی که اینستاگرام در نظر دارد ساخت نکات برجسته اینستاگرام است. برجسته سازی اینستاگرام به ما کمک می کند تا استوری را که دوست دارید یا باید آنها را ذخیره کنید ذخیره کنیم.

اگر یک شغل را اداره می کنید ، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید. در این مقاله نحوه استفاده از این ویژگی برای مدیریت و فروش بیشتر به شما خواهیم گفت.

در ادامه این مقاله بیایید بررسی کنیم اینستاگرام چیست و چگونگی استفاده از آن.

اینستاگرام ابزاری است که زندگی شخصی و تجاری ما را تحت تأثیر قرار داده است. اما ویژگی های مختلفی که در اختیار کاربران خود قرار داده است باعث شده است که ما هر روز به دنبال ابزارهای مکمل دیگری باشیم. یکی از این ویژگی ها داستان اینستاگرام است. اگر مقالات قبلی ما را مطالعه کردید و به وبلاگ ما نگاهی انداختید ، در مورد استراتژی اینستاگرام و نحوه کسب درآمد در اینستاگرام صحبت کردیم. یکی از ابزاری برای کمک به افزایش فروش در این برنامه ، داستان پردازی است.

داستان پردازی به شما امکان مشاهده عکس ها و فیلم هایی را می دهد که نیازی به ارسال برای مخاطبین برای مدت زمانی کوتاه ندارند. اما در این میان ، به عنوان یک صفحه شخصی یا به عنوان مدیر کسب و کار ، باید داستان ها را طولانی تر کنیم. تفاوت داستان و برجسته سازی در اینستاگرام در مقاومت آنهاست.

این مشکل با تبدیل داستان به جسورانه حل می شود. اما بگذارید ببینیم چگونه می توانیم داستان خود را برجسته کنیم.

در این بخش به شما آموزش های ویدئویی در مورد نحوه ایجاد نکات برجسته اینستاگرام می گوییم و در بخش بعدی در مورد تاثیر و انواع برجسته ها برای افزایش فروش صحبت خواهیم کرد.

 1. هیچ محدودیتی در برجسته سازی وجود ندارد. بنابراین می توانید نکات برجسته را به آنچه می خواهید اضافه کنید.
 2. نکات برجسته به ترتیب انتشار ارائه شده است. یعنی آخرین برجسته یا برجسته های جدید در سمت چپ نشان داده می شوند.
 3. فقط پنج عکس برجسته اول سمت چپ را می توان در نگاه اول در صفحه شما مشاهده کرد و خطوط دیگر را برای تماشای مخاطب به سمت راست بکشید. بنابراین در انتخاب 5 برجسته گذشته دقت کنید.
 4. نام صحیح را برای برجسته خود انتخاب کنید – مخاطبی که نکات برجسته شما را باز می کند ، قبل از باز کردن اولین برجسته ، نام برجسته شما را می بیند یا نام برجسته شما را می خواند. بنابراین در انتخاب نام دقت کنید و از اسامی جذاب استفاده کنید.
 5. یک پوشش مربوط به برجسته را انتخاب کنید – مطمئن شوید که بسته های برجسته شما محتوای درون برجسته را منعکس می کنند.

چگونه برجسته سازی باعث افزایش فروش ما می شود؟

در اینستاگرام ، برای رشد و پیشرفت در تجارت خود ، باید به تمام جزئیات و ابزارهایی که این برنامه ارائه می دهد توجه داشته باشیم و از آن به بهترین شکل استفاده کنیم. یکی از ابزارهای ما Instagram Highlight است. تأکید این امر به ما کمک می کند تا در کمترین زمان ممکن اطلاعاتی را که مشتریان از ما می خواهند تهیه کنیم.

اما اگر نمی دانید چه اطلاعاتی را باید بگذارید ، بقیه مقاله را بخوانید.

فکر کنید اگر می خواهید از فروشگاه بخرید ، کدام یک از موارد زیر سریعتر عمل می کنید؟

 1. شماره تلفن
 2. نشانی
 3. نحوه خرید
 4. سایر مدل ها یا محصولات و سایر محصولات
 5. رضایت مشتری
 6. عکس یا فیلم از محصولات جدید
 7. نمونه کار
 8. بازخورد مشتری
 9. وب سایت خرید
 10. از ملاقات شما
 11. مسابقات برگزار شد
 12. نمونه تحویل کالا به مشتری
 13. فیلم یا عکس از شما یا محل کارتان
 14. و …

اما آنچه برای مشتریان مهم است این است که آنها می خواهند به شما اعتماد کنند. بهش اعتماد کن؟

 1. صفحه شما تا چه مدت فعال است؟
 2. رضایت از سایر مشتریان
 3. شماره تماسهایی وجود دارد که خرید شما را ترغیب و انگیزه می دهند.

اطمینان حاصل کنید که مشتریان به دنبال اطلاعات سریع هستند تا بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند. این یک فضای مجازی است که نمی دانیم در پشت صفحه یک شخص واقعی وجود دارد یا خیر. یا این صفحه معتبر است یا نه؟

در اکثر صفحات ، به خاطر مشتریان خود ، 5 مورد زیر را قرار می دهند. اما بسته به شغل ، نکات برجسته در همان صفحه می تواند متفاوت باشد. باید ببینید چه اطلاعاتی برای مشتریان در کار شما مهمتر است.

اولین چیزی که برای مشتری اهمیت دارد ، داشتن شماره تماس واقعی است. آنها به دنبال این هستند که شما واقعی باشید و چطور با شما ارتباط برقرار کنید. بنابراین بهتر است شماره تماس همیشه در دسترس خود را در اولین برجسته قرار دهید. اگر کسب و کار اینستاگرام شما به آدرس فیزیکی نیاز دارد ، آن آدرس را در قسمت برجسته نیز قرار دهید.

آیا مشتریان دوست دارند بدانند که به نوعی می خواهند از شما خرید کنند؟

 1. می توانید با مشارا تماس بگیرید و به آنها بگویید که تماس بگیرند
 2. به طور مستقیم مرور کنید
 3. نظر دهید بگذارید شما برای آنها پیام ارسال می کنید
 4. از سایت خود بازدید کرده و از آنجا خریداری کنید
 5. به آدرس خود مراجعه کرده و به صورت حضوری اقدام به خرید کنید
 6. آنها باید پیامی را به شماره های شما ارسال کنند

یا ترکیبی از اینها. در نکات برجسته اول مشخص کنید که چگونه می توانند از شما خریداری کنند و وسایل ارتباطی شما چیست؟

یکی از رفتارهای انسانی ما این است که دوست نداریم اولین نفر باشیم. حتی برای مرجع ، دوستانی که جرات اظهار نظر قبلی را دارند. اگر می خواهیم از اولین مشتری خود این احساس منفی را بدست آوریم ، باید رضایت سایر مشتریانی که از ما خریداری کرده اند را در صفحه خود قرار دهیم. می توانید رضایت از فیلم یا تصویر پیام های مشتری را که مربوط به ما هستند بگویید و سپس آن را در اینستاگرام برجسته کنید.

همچنین می توانید از مشتریانی که شما را خریده اند بخواهید هنگام استفاده از محصولی که دریافت کرده اند ، یک فیلم یا عکس برای شما ارسال کنند. مشتریان ما دوست دارند محصولات شما را با خیال راحت به دیگران تحویل دهند.

می توانید مقاله استراتژی بازاریابی اینستاگرام در مورد افزایش فروش را بخوانید.

ما در زمینه سایبر فعالیت می کنیم. مشتریان چگونه می توانند به ما اعتماد کنند؟ جدا از گروهی که ما را می شناسد ، اگر مشتری بخواهد اولین کسی باشد که از ما خریداری می کند ، چه می شود؟

ما باید از خود یا محل کار خود فیلم یا عکس بسازیم تا مشتریان بدانند ما واقعی هستیم و می توانند از ما بخرند. نیازی به ویرایش این عکس ها و فیلم ها نیست. به اندازه کافی نشان می دهد که شما واقعی هستید و اگر اشتباهی پیش آمد به آنها کمک خواهید کرد.

در بخش دیگری ، می توانید از کالاهایی که برای مشتری ارسال شده است ، فیلم بگیرید یا عکس بگیرید و آنها را به نکات برجسته اضافه کنید.

پشت صحنه کار خود را رزرو کنید و سپس آن را برجسته کنید.

مشتریان ما به چه چیزی اعتماد دارند؟

یکی از دلایلی که مشتریان از ما خریداری می کنند صحبت با آنها است. از طریق یک ویدئو با مشتریان صحبت کنید و شغل خود را در حد توان برای مشتری توضیح دهید و خود و خدماتی را که به مشتریان ارائه می دهیم تعریف کنیم. مشتری باید به ما اعتماد کند.

اگر می خواهید در اینستاگرام موفق باشید و صفحه ای حرفه ای داشته باشید که مخاطبان شما بتوانند روی آن حساب کنند ، باید از تمام جزئیات و ابزاری که در اختیار شما قرار می گیرد ، نهایت استفاده را ببرید.

نظرات شما به ما کمک می کند تا بتوانیم بیشتر به شما کمک کنیم. حتما نظرات خود را در زیر این مقاله ارسال کنید 👇🏻

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا