عمومی

آمار بازدید از مطالب من در سال 1998


اگر نتوانم موفقیت را اندازه گیری کنم ، هیچ چیزی ندارم.

اشتباه نکنید ، این بدان معنی نیست که شما می خواهید بهترین باشید یا می خواهید چیزی را ثابت کنید ، اما تنها چیزی که می تواند به من در بهبود کمک کند نقشه راه است ، از مسیری که من گرفتم تا دریابم که چه چیزی را پشت سر گذاشتم. . تصویری کلی که می تواند به راحتی نشان دهد چگونه تلاشهای من بر جامعه من تأثیر گذاشته است.

تماشای ویدیوی آمار مخاطبان من:

https://cdn.virgool.io/annual-report/1398/bjay0acyu5tn-PE5BN.mp4

در سال 98 کاملاً هستم 60 من پست را در کاما و پست های خود قرار دادم 262 من عاشق مردم بودم 56 نظرات آنها را در پست های من به اشتراک بگذارید امسال 18 شخصی در کاما دنبال من شد تا پست بعدی من را بخواند. اما آنچه این موفقیت را ارزشمندتر می کند این اثری است که این انتشارات به جای گذاشت.

طبق آمار 430 پست های من بارها و بارها خوانده شده است 30،511 این ثانیه ها در مطالعه وی سپری شد که با توجه به جمعیت 72،940،000 نفر با دسترسی به اینترنت در ایران ، توانست 0/000418 دوم ، خواندن دیجیتالی فرد را در کشور افزایش دهید. خیر با وجود کوچک بودن آن ، اثری عالی و با ارزش است.

اما این اعداد فقط توضیحی است درباره آنچه که من برای مخاطبان خود به ارمغان آورده ام و مهمترین کاری که من در نوشتن در کاما به جا گذاشتم تلاش پنهانی است که من برای محافظت از محیط زیست انجام دادم. با ارسال پیام های خود در ناحیه کاما ، توانستم مصرف کاغذ را ذخیره کنم – یعنی اگر می خواستم پست هایم را چاپ کنم و برای هر خواننده ارسال کنم. 1،011 از کاغذ استفاده شد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: آمار بازدید از مطالب من در سال 1998

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا