فیلم و هنر

آمادگی برای فصل جدید سریال Dexter: قصاب لنگرگاه برمی‌گردد

دکستر یک سریال جنایی جالب و یک سریال مرموز بود که در هشت فصل پخش شد. این سریال داستان مردی ترسناک و بله، یک قاتل وفادار به نام دکستر مورگان را روایت می‌کند و او با فلسفه‌ای قاتل به داستان قاتلان می‌نگریست. به همین دلیل در زمان پخش با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

قسمت آخر سریال دکستر در سال 2013 منتشر شد و طرفدارانش را شوکه کرد. آنها انتظار یک پایان شاد، منحصر به فرد و قابل قبول را داشتند، اما گیج شده بودند.

مطالب پیشنهادی:نگاهی به قسمت اول فصل پنجم Money Heist – The End of Moneyغیرمنتظره تر از همیشه
نگاهی به قسمت اول فصل پنجم Money Heist - The End of Money

میزان رقص قسمت آخر به خودی خود یک رکورد است. حتی آخرین فصل بازی تاج و تخت هم بدون اعتراض برای طرفدارانش راضی بود. در حالی که همه مخالف آینده دکستر بودند.

نتیجه نهایی این قاتل شرور در سری دکستر نامشخص بود. در واقع سازندگان سریال نتوانستند به نتیجه ای مناسب برای قاتل انکوریج برسند و در نهایت او را در حالتی مبهم رها کردند. یک اتفاق غیرمنتظره برای تعدادی از نویسندگان این سریال نیز خشم مخاطبانش را برانگیخت.

افتتاحیه سریال دکستر، ده سال بعد، تیم سازنده را بر آن داشت تا دنباله ای برای این سریال دوست داشتنی بسازند. آنها می دانستند که داستان ناتمام دکستر پتانسیل پایانی بهتر و متفاوت را دارد.

مطالب پیشنهادی:پنجمین راه اندازی سریال نوروزی 1400 – از ستاد تا ظهرجای کلاه قرمزی هنوز خالی است
پنجمین راه اندازی سریال نوروزی 1400 - از ستاد تا ظهر

فصل جدید: فرصتی برای رستگاری

از آنجایی که قسمت آخر دکستر بدترین پایان سریال را به دلیل وضعیت اسفناک شخصیت هایش در اکثریت آرا داشت، حالا این سریال 10 قسمتی می تواند فرصتی طلایی برای مخاطبان و رضایت آنها باشد.

اگر تماشاگر جدی این سریال دکستر بودید، باید آخرین نگاه دکستر به دوربین را به خاطر بسپارید. مروری کامل بر سوالات بی پاسخ و نامطمئن. حالا چه راهی بهتر برای توصیف آن نگاه برای شما؟ یک فصل جدید می تواند فرصتی برای حفظ راز دکستر و بله، یک شخصیت جالب باشد.

داستان از کجا شروع می شود؟

دکستر: خون جدید: جنیفر کارپنتر در نقش دبرا مورگان عکس-گلددربی

همانطور که در Dexter: New Blood Trailers مشاهده می شود، داستان این سریال پرش بسیار لذت بخش است و شخصیت دکستر مورگان را پس از ده سال در مکان های برفی دور از محل زندگی خود می بینیم. او نام و هویت خود را تغییر داده است و به نظر می رسد هیچ قتل پی در پی در زندگی جدید او وجود نداشته باشد.

مطالب پیشنهادی:به سری Chimney 2 نگاهی بیندازید – یک بازسازی ناامید کنندههمه چیزهایی که در دوره جدید کمدی انتظارش را نداشتید
به سری Chimney 2 نگاهی بیندازید - یک بازسازی ناامید کننده

فصل گذشته شاهد تغییر ناگهانی دکستر در قسمت پایانی و تصمیم عجیب او برای ترک خانواده هستیم. شخصیت اصلی سریال، دبرا، به قتل رسید، دکستر پسر کوچکش را به سرپرستی دختر محبوبش سپرد و او به تبعید رفت.

آیا همه شخصیت های قبلی برمی گردند؟

همانطور که در Dexter: new blood ads دیده می شود، شخصیت خواهر دکستر، دبرا، حضور دارد و دکستر را به عنوان یک روح همراهی می کند. یکی از قاتلان گذشته (قاتل سه گانه) به عنوان یک غافلگیرکننده در بین بازیگران سریال دیده می شود. برخی از شخصیت ها چهره های جدیدی هستند و به نظر می رسد با شخصیت های جدیدی روبرو هستیم.

فصل جدید درسته؟

جدا از کمپین های بازاریابی زیاد و هزینه های قابل توجه دکستر: خون جدید، یادداشت های تحلیلگران زمان خوب و نه بد را نشان می دهد. باید ببینیم که تلاش های نویسندگان برای بازپس گیری این شخصیت واقعاً سودآور بوده است یا اهداف تجاری سازندگان و سازندگان سریال بوده است.

مطالب پیشنهادی:به پاراگراف های 2 تا 7 گیسو – عاشقانه 2 مراجعه کنیدحداقل از دل بهتر است!
بخش 2 تا 7 گیسو - عاشقانه 2 را ببینید

فصل جدید سریال دکستر با نام Dexter: New Blood در 10 قسمت ساخته شده و هر قسمت به صورت هفتگی منتشر می شود. باید ببینیم که این حرکت جسورانه ارزش تلاش را دارد.

بیشتر بخوانید:

مطالب پیشنهادی:به سریال یاور نگاهی بیندازید – پر ارزش ترین سطح مردانگیداستان ضعیفی در زیر افکار دشوار رخ داد
به سریال یاور نگاهی بیندازید - پر ارزش ترین سطح مردانگی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا