بازاریابی اینترنتی

آشنایی با نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین

حقایق سریع درباره نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین

* گرفتن نظرسنجی آنلاین فرصتی برای ثروتمند شدن سریع نیست. شما با این کار درآمد تمام وقت کسب نمی کنید.

* شرکت های نظرسنجی مشروع هرگز به خاطر شرکت در مطالعات تحقیقات بازار هیچ گونه هزینه ای را از شما دریافت نمی کنند.

* همه سایت های نظرسنجی قانونی نیستند. برخی از سیب های بد موجود در این دسته هستند.

* افرادی که در ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا و استرالیا زندگی می کنند معمولاً نسبت به افرادی که در کشورهای دیگر زندگی می کنند ، فرصت بیشتری برای بررسی دارند.

* نظرسنجی های آنلاین بطور معمول بین 1 تا 20 دلار می پردازند ، گرچه بیشتر نظرسنجی ها 1 تا 5 دلار در هر نظرسنجی پرداخت می کنند.

* مشوق ها از سایت به سایت دیگر متفاوت است. رایج ترین آنها شامل بلیط های نقدی ، گواهی های هدیه ، کالا و بلیط های قرعه کشی است.

* هیچ تجربه قبلی یا آموزش خاصی برای انجام نظرسنجی لازم نیست.

* نقشه برداری یک کار واقعی محسوب نمی شود – فقط راه دیگری برای درآمدزایی آنلاین در وقت آزاد.

سایت های نظرسنجی نباید با سایت های GPT اشتباه گرفته شوند ، که به اعضای آنها نیز اجازه می دهد نظرسنجی انجام دهند و جوایزی کسب کنند. سایت های نظرسنجی گزینه های بررسی پولی را ارسال می کنند و همین موضوع است. در مقابل ، سایت های GPT در درجه اول با پیشنهادات شخص ثالث سر و کار دارند و به اعضای خود این امکان را می دهند که در ازای پاداش پولی ناچیز ، این پیشنهادات را انجام دهند.

برای نظرسنجی ها پرداخت کنید! این چیست؟

برای اینکه به شما ایده بدهم که چگونه بررسی های آنلاین پرداخت می شود و چگونه همه از این فرصت سود می برند ، یک مثال کلی از روند کلی را برای شما ارائه می کنم.

یک شرکت می خواهد در مورد محصول جدید خود بررسی کند.

یک شرکت به تازگی یک اسباب بازی جدید را با هدف دختران ساخته است. هنوز برای عموم منتشر نشده است. قبل از اینکه شرکت تبلیغات تبلیغاتی خود را آغاز کرده و محصول جدید خود را به بازار معرفی کند ، آنها مقداری پول در تحقیقات بازار سرمایه گذاری می کنند. آنها می خواهند تصوری از مردم در مورد اسباب بازی جدید خود بدست آورند.

آنها یک شرکت تحقیقاتی بازار را برای انجام نظرسنجی استخدام می کنند و بازخورد مورد نیاز خود را جمع می کنند.

این شرکت انتخاب نظرسنجی را برای والدینی که دارای فرزند 5-10 ساله هستند انتخاب می کند. آنها از یک شرکت تحقیقاتی بازار کمک می کنند که می تواند نظرسنجی را انجام دهد ، افراد را به انجام این نظرسنجی ، جمع آوری پاسخ های خود و داده ها در گزارش زیبایی قرار دهد که شرکت می تواند آن را بررسی و تجزیه و تحلیل کند. این شرکت هزینه خدمات شرکت تحقیق بازار را پرداخت می کند.

شرکت تحقیقات بازار مشغول به کار است و دعوت نامه های نظرسنجی را به لیست اعضایی که واجد شرایط بررسی هستند ، ارسال می کند.

پس از ایجاد نظرسنجی و آمادگی جمع آوری بازخورد ، شرکت تحقیقات بازار دعوت نامه های نظرسنجی را برای افرادی که واجد شرایط تکمیل نظرسنجی هستند ، می فرستد. برای جلب اعضا برای پر کردن این نظرسنجی ، شرکت تحقیقات بازار پیشنهاد می کند به هر کس که این نظرسنجی را انجام دهد ، 5 دلار بپردازد.

سپس به اعضای هیئت مدیره ، اعضای سایت نظرسنجی که موافقت کردند در صورت وجود امکانات جدید بررسی ، به آنها اطلاع داده شوند ، از طریق پست نظرسنجی برای آنها ایمیل ارسال شد.

به اعضای هیئت مدیره گفته شد که نظرسنجی جدیدی انجام شده است که ممکن است آنها واجد شرایط باشند. در ایمیل آنها مبلغی را که بررسی می پردازد ، زمان تخمین زده شده برای تکمیل نظرسنجی و پیوندی برای دسترسی به نظرسنجی را می بینند.

هنگامی که آنها بر روی لینک کلیک می کنند ، آنها به نظرسنجی می روند. قبل از اینکه بتوانند نظرسنجی را تکمیل کنند ، باید شرایط شرکت را برآورده کنند. آنها باید والدین یک دختر 5-10 ساله باشند.

آنها به سؤالات پیش غربالگری پاسخ خواهند داد تا مشخص کنند آیا واجد شرایط تکمیل نظرسنجی هستند. اگر آنها واجد شرایط بررسی باشند و آن را تکمیل کنند ، مبلغ 5 دلار را که شرکت تحقیقات بازار به آنها قول داده بود ، کسب می کنند.

داده ها از تعداد مشخصی از افراد جمع آوری می شود و جوایز به افرادی که بررسی را با موفقیت انجام می دهند توزیع می شود.

هنگامی که تعداد مشخصی از مردم نظرسنجی را به پایان رساندند ، این نظرسنجی بسته می شود و همه پاسخ ها تأیید می شوند. هرکسی که این نظرسنجی را انجام داده و پاسخ های واقعی را در نظر سنجی ارائه داده باشد ، توسط شرکت تحقیقات بازار پرداخت می شود.

توجه: در بیشتر موارد ، جوایز به مانده حساب اعضای تیم اضافه می شود. پس از کسب درآمد کافی برای درخواست پرداخت (مبلغ آن در سایت متفاوت است) ، آنها می توانند جوایز خود را درخواست و دریافت کنند.

سپس این شرکت گزارش مفصلی دریافت می کند که شامل داده های جمع آوری شده از این نظرسنجی است.

شرکت تحقیقات بازار بازخورد حاصل از بررسی ها را جمع آوری کرده و آن را به گزارش مفصلی که در دسترس شرکت است ارسال کرده است. این شرکت این داده ها را دریافت کرده و از آنها برای کمک به بهبود محصول خود و از همه مهمتر سودآورتر استفاده می کند.

آیا می دانید که نظرسنجی آنلاین پرداخت شده چگونه است؟ این روند برای افراد پشت صحنه کمی پیچیده است ، اما به عنوان مجری در نظرسنجی ، راهی آسان برای کسب پاداش برای نظر شما است. تعداد زیادی از فرصت های بررسی پرداخت شده روزانه در دسترس هستند. و اگر می توانید در برخی از سایت های نظرسنجی پردرآمد بهترین پنل عضو شوید ، می توانید از این فرصت رایگان استفاده کرده و برای بررسی های ارزشمند خود هزینه دریافت کنید.

مراقب کلاهبرداری باشید

می توانید نظرسنجی انجام دهید و برای تلاش خود درآمد کسب کنید. شما نمی توانید از کار روزانه خود دست بکشید ، اما می توانید از وجه نقد اضافی برای پرداخت حساب استفاده کنید یا پول اضافی را در جیب خود در اینجا و آنجا قرار دهید. این یک فرصت واقعی است.

اما … سایت های خارج از کشور وجود دارد که به کسانی اختصاص داده شده است که می خواهند نظرسنجی را انجام دهند و سعی در فریب ، فریب و بهره برداری از آنها کنند. اگر می خواهید برای انجام نظرسنجی ها مبلغی دریافت کنید و نمی خواهید از کلاهبرداری های پیمایشی بپردازید ، از سایتی که مطابق با معیارهای زیر باشد ، خودداری کنید:

  • وب سایتهایی که خط مشی رازداری و یا شرایط استفاده مفقود یا شرح داده شده اند
  • سایتهایی که شما را برای یافتن فرصت های بررسی پولی از طرف شما می خواهد
  • سایت هایی که درخواست نقشه پرداخت برای نوعی دارند
  • سایتهایی که ادعا می کنند می توانید در نظرسنجی پول زیادی کسب کنید
  • سایتهایی که از تبلیغات فریبنده یا گمراه کننده استفاده می کنند
  • سایتهایی که SSN یا شماره کارت اعتباری / اعتباری شما را درخواست می کنند
  • وب سایت هایی با رتبه بندی بهتر دفتر کار و بسیاری از شکایات
  • سایت هایی که کلاهبرداری های پیمایشی یا سایت های نظرسنجی سایه بان را که معمولاً بسیاری از معیارهای فوق را در این لیست دارند ، توصیه یا ارتقا می دهند.

همیشه قبل از سرمایه گذاری وقت خود را در یک سایت نظر سنجی تحقیقات صحیح انجام دهید و هرگز پول خود را صرف انجام نظرسنجی نکنید.

فرصت های بررسی مشروعیت

سایت های نظرسنجی با پرداخت آنلاین مشروع هرگز نیازی به پرداخت پول برای ثبت نام در آنها و انجام نظرسنجی ها نخواهید داشت. تنها چیزی که آنها از آنها درخواست می کنند اطلاعات عمومی است که می توانند از آنها استفاده کنند تا نظرسنجی هایی را برای شما ارسال کنند که ممکن است واجد شرایط شوید و البته اطلاعات تماس با آنها تماس بگیرید تا بتوانند شما را از بررسی های جدید مطلع کرده و جوایز شما را نیز ارسال کنند.

آنها به شما نمی گویند که می توانید با انجام نظرسنجی ها ثروتمند شوید و فرصت کار از خانه را ترویج نمی کنید. انجام نظرسنجی ها فقط راهی برای کسب درآمد بیشتر در اوقات فراغت شماست. پولی که می گیرید جایگزین کار واقعی نمی شود.

می توانید با مراجعه به شرایط ، بیانیه حریم خصوصی و سؤالات متداول درباره سایت های نظرسنجی اطلاعات کسب کنید. همچنین می توانید به صورت آنلاین برای بررسی در شرکت های مختلف نظرسنجی جستجو کنید

پس از تأیید مشروعیت یک سایت نظرسنجی ، حتماً بررسی کنید که چه نوع پاداشی از سایت نظر سنجی ارائه می دهد. بخش خوبی از آنها در واقع پاداش نقدی ارائه نمی دهند. اما بعضی ها این کار را می کنند. این سایتهایی هستند که اگر بخواهید از گرفتن نظرسنجی درآمد کسب کنید باید به آنها بپیوندید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 


منبع خبر: آشنایی با نظرسنجی های پرداخت شده آنلاین

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا