اخبار بازار

آشنایی با محتوا و تعاریف

در این پست قصد داریم شما را با محتوای کامل و تنظیمات آن آشنا کنیم. بنابراین در ادامه مطلب برای تولید محتوا با ما همراه باشید.

تعریف یک موضوع به عنوان محتوا دشوارتر از آن است که فکر می کنید ، زیرا تعریف مطالب در سر شما با آنچه در ذهن شما یا دیگران است متفاوت است.

بسته به موقعیت های مختلف برای هر شخص ، محتوا می تواند معنای خاص خود را داشته باشد. به عنوان مثال ، برای یک نفر می تواند اطلاعات باشد ، برای دیگری به معنای تجربه است و شخص دیگر معنایی ندارد.

آنچه گفته شد ، نتیجه بررسی های مختلفی است که توسط Auden در شبکه های اجتماعی مختلف مانند Twitter ، Google+ و Facebook انجام شده است ، و نتایج تعریف های مختلفی را برای محتوا ارائه می دهند.

در زیر برخی از این نظرات درمورد اینکه “محتوا” چیست ، امیدواریم که در زیر ، نمای کاملی از مطالب در نظر گرفته شده برای کاربر عزیز ارائه شود.

MeetTheBossTV (توییتر) – جذاب ، متناسب ، قابل اعتماد ، سرگرم کننده و سرگرم کننده در متن ، تصویر ، فیلم یا صدا.

هایدی کوهن (Google Plus) – با کیفیت بالا ، مطالب مفیدی که به خاطر ایجاد یا تعامل ، داستانی را منتقل می کند. شما می توانید محتوای زنده یا غیر زنده را در قالب هایی مانند متن ، تصویر ، فیلم یا صدا تهیه کنید. هنگامی که برای اهداف بازاریابی و بازاریابی استفاده می شود ، محتوا باید بدون هیچگونه تبلیغاتی از هر نوع برچسب گذاری شده و از تماس برای اقدام استفاده کند.

Scott Hepburn (Google Plus) – محتوا اطلاعاتی است که برای استفاده ، لذت و اشتراک گذاری طراحی و ساخته شده است.

برایون آیزنبرگ (فیس بوک) – محتوا شبیه مکالمه ای است که بین شما و سایر کاربران در جریان است ، اما مکالمه می تواند یک طرفه باشد (از طرف کاربران) ، دو طرفه (بین کاربران شما) یا چند جهته (بین چندین کاربر).

derekhalpern (توییتر) – محتوا چیزی است که به هر شکلی (صوتی ، متنی و تصویری) ارائه می شود و افراد را آگاه و سرگرم می کند.

Courtney Ramirez (Google Plus) – محتوا چیزی است که شما ارسال می کنید ، از جمله پست ، عکس ، فیلم ، سخنرانی و موارد دیگر که می توانند در صفحات وب ، وبلاگها ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر ارسال شوند. وجود دارد

Dogwalkblog (توییتر) – محتوا به معنی کلمات ، تصاویر ، فیلم ها و صدا است.

کوین کین (Google Plus) – محتوا ترکیبی از اطلاعات ، ایده ها و پیامهایی است که برای سهولت در استفاده ، نوشتن ، تصور یا آزمایش قرار گرفته است.

دیوید اریکسون (فیس بوک) – محتوا به معنای دانش یا سرگرمی مرتبط ، قانع کننده و با ارزش است.

اوین ویلکینز (Google Plus) – محتوا چیزی است که شما برای استفاده مخاطبان خود ایجاد می کنید تا از حواس آنها استفاده کنند.

bigboxcar (Twitter) – محتوا به صورت پراکنده تولید یا توزیع می شود و می تواند برای ایجاد محتوای بیشتر مورد استفاده قرار گیرد.

سارا وبستر وارام (فیس بوک) – محتوا مطالبی است که اطلاعات را به بیننده ، خواننده و موارد مشابه ارائه می دهد.

MjGlobalCom (توییتر) – محتوا شامل: عکس ها ، فیلم ها ، وبلاگ ها ، اینفوگرافیک ها ، مصاحبه ها ، مقاله ها ، ویرایش ، سرمقاله ها ، بررسی ها ، داستان ها ، آهنگ ها و موارد دیگر است.

Contenttribe (توییتر) – مطالب مفید ، آسان برای استفاده ، اشتراک گذاری و غیر مزاحم است.

تاد گرین (Google Plus) – محتوای ساده زبان به معنی اطلاعات است. خوب یا بد !!!

Scotcarlson (توییتر) – محتوا به گونه ای طراحی شده است که بیشتر و بصورت آنلاین (محتوای ایده آل از جمله چندرسانه ای و عناصر اشتراک گذاری) مورد استفاده قرار گیرد و توزیع شود.

Charlene Burke (Google Plus) – محتوا که فضای و مکان را پر می کند ، نوع محتوا را نشان می دهد.

DRAKMOND (توییتر) – محتوا به معنای ابزاری است که برای تحریک پیام طراحی شده است. می تواند متن ، فیلم ، تصویر ، صدا و … باشد.

Lifewithlevi (توییتر) – محتوا به معنای کلمات با کیفیت است که معنی دارند. چه محتوای اطلاعاتی طنز باشد و چه تبلیغی. در هر صورت ، آنها باید مرتبط و جذاب باشند.

Brettasnyder (توییتر) – محتوا نوعی ارتباط است که مشکل بین صاحبان مشاغل و مخاطبان را حل می کند.

JLBraaten (Twitter) – من محتوا را به عنوان اطلاعات ارائه شده در اینترنت تعریف می کنم.

Avinash Kaushik (Google Plus) – محتوا چیزی است که به کیفیت زندگی خواننده می افزاید. این افزایش کیفیت زندگی می تواند با ایجاد شعور در فرد یا خندیدن یا حتی کمک به شخص برای انجام کارهای روزمره خود بهتر اتفاق بیفتد.

مایک گراهان (فیس بوک) – ای کاش می توانیم از گفتگو درباره محتوا دست برداریم.

کاترین اراگون (Google Plus) – محتوا اطلاعاتی است که باعث ایجاد اعتماد و اقتدار در بین مشتریان ایده آل شما می شود.

جیلوان (توییتر) – به مارک خود فکر کنید و تصور کنید که مارک شما درست است. محتوا باقی می ماند و محتوا باقی می ماند. وعده های شما را عملی کنید.

جوآن دمیکو (Google Plus) – محتوا هر نوع ارتباط در هر رسانه ای است که به یک علت کمک می کند ، خواه برای تأثیر ، آموزش ، اطلاعات ، هشدار و غیره استفاده شود.

جو پولیزی (Google Plus) – محتوا به معنای قانع کننده اطلاعات است که در اطلاعات ، تعامل یا سرگرمی نقش ایفا می کند.

کریس باگوت (فیس بوک) – محتوا ماده ای است که فرد را درگیر می کند.

Lyndon NA (Google Plus) – محتوا به معنی هر چیزی است که برای استفاده در اینترنت قابل استفاده است (ما آن را می خوانیم ، تماشا می کنیم ، بارگیری می کنیم یا با آنها تعامل می کنیم).

برایان مسی (Google Plus) – تعریف من از محتوای “اطلاعات خاص مخاطبان” است. این اطلاعات ممکن است متن ، فیلم ، صدا ، تصاویر و موارد دیگر باشد. هدف می تواند آموزش ، سرگرمی یا اقناع باشد.

connell_vs_life (توییتر) – محتوا مجموعه ای از اطلاعات مرتبط (اعم از کتبی ، صوتی یا تصویری) است که هرکسی می خواهد آنالیز و تجربه کند.

Brianhalligan (توییتر) – محتوا نوعی از اطلاعات بصری یا شنیداری است که به دنبال پاسخ مخاطب از طریق قصه گویی ، سؤال پرسیدن و غیره است.

باری فلدمن (گوگل پلاس) – به طور خلاصه ، محتوا به معنای پاسخ دادن به سوالات مخاطبان است.

اندرو جانسون (گوگل پلاس) – محتوا تمام کارهایی است که با زیبایی و هوشمندانه انجام می شود و بیشتر از همه باید به مخاطبان مورد نظر خود برسد.

متیو تی. کمک هزینه (Google Plus) – سوال شما در مورد بسیاری از مطالب و پاسخ ها نشان می دهد که چه مفهومی در مفهوم “محتوا” دارد. اگر کسی بتواند به طور منطقی ثابت کند که “محتوا می تواند هر چیزی باشد” ، می توان نتیجه گرفت که محتوا چیزی نیست. محتوا به معنای فرم و فرم است که در آن فرم می تواند یک فرم فیزیکی (جعبه ، شیشه ، بطری) یا نوع رسانه معمولی (فیلم ، بازی ، مقاله ، پست وبلاگ ، بازی ، رمان) باشد. از طرف دیگر ، من تنظیماتی را می خواهم که محتوا را برابر با اطلاعات کند و با ترکیب همه ما می توانیم نتیجه بگیریم که محتوا محتوا است که به شکل ها و اشکال مختلف ارائه می شود.

بدیهی است که محتوا یک بخش اساسی در ارتباطات تجاری با مشتری است که کاربران را به سمت آشنایی با برند سوق می دهد.

به نظر من ، با درک دقیق از چه محتوا ، سؤالات اساسی پیش می آید: چگونه می توان محتوا را ایجاد کرد؟ بهترین انواع محتوا کدامند؟ چگونه محتوا می تواند درآمد کسب کند؟ آینده تولید محتوا چیست؟ اگر همچنین به دنبال پاسخ این سؤالات هستید ، برای پست های بعدی آتیبا به ما بپیوندید.

به هر حال !!! چگونه “محتوا” را تعریف می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا با سایر کاربران پست های آینده آتیوا به اشتراک بگذارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا