فیلم و هنر

آشنایی با فیلم پاکول+ اسامی بازیگران

بر اساس گزارش ها عنوان؛ احمد مهرانفر به عنوان اولین بازیکن فیلم سینمایی «کوکا کارگردانی شده توسط نوید اسماعیلی انتخاب شد.

یک مقدمه سینمایی تمیز

احمد مهرانفر اولین بازیگری است که به فیلم پاکول به کارگردانی نوید اسماعیلی و گلمرضا آزادی پیوست و این اثر هم اکنون در نمایش صحنه ای است. مهرانفر نقشی با شخصیتی متفاوت بازی می کند و در روزهای آینده چند چهره شاخص به پروژه اضافه می شود.

«خلاص شدناین دومین فیلم اسماعیلی است که با همکاری افغانستان ساخته می شود و قرار است در چهلمین جشنواره فیلم فجر و جشنواره های بین المللی شرکت کند.

اسامی بازیگران فیلم پاکول

تا به حال احمد مهرانفر اولین بازیکنی که به فیلم سینمایی «کوکا این فیلم به کارگردانی نوید اسماعیلی و کارگردانی گلامرضا آزادی در حال اکران است.

خلاصه فیلم Pacol

خلاصه فیلم این است: امیر کل نگاه خود را به چرخه زندگی روزمره تغییر داده است، اما یک روز در یک دوراهی، طبیعت به او نشان می دهد که می تواند خود را بیش از آنچه تصور می کرد، ابراز کند.

نوید اسماعیلی او به تازگی پروانه ساخت فیلم جدیدش «طبقه اول و نیم» را دریافت کرده است که به زودی اکران می شود که تهیه کنندگی آن نیز به تهیه کنندگی گلمرضا آزادی حسین نمازی است. ، باید به موقع بازرسی شود.

«طبقه اول و نیم» یک درام اجتماعی به سبک خاص است که اولین ساخته نوید اسماعیلی در مقام کارگردان است.

صحبت های نوید اسماعیلی فیلمساز پاکول

سخنرانی های نوید اسماعیلی ، فیلم ساز پاکول
صحبت های نوید اسماعیلی، فیلمساز پاکول

نوید اسماعیلی در آخرین گفت‌وگوی خود درباره انتشار جدیدترین اثرش «نیم استاندارد اول» در پرونده کرونا گفت: مجری پروژه تصمیم گرفت برای بهبود نگرش مردم ابتدا نگاهی بیندازیم. “سطوح اول و نیم” در سینماها و سپس شروع به تست آنلاین در موارد مناسب.

پست های مرتبط:

وی با تاکید بر خطر «سطوح یک و نیم» در شرایط بیماری کرونای امروز و هنوز بسیاری از مردم بازگشایی سینماها را درک نمی کنند، خاطرنشان کرد: ما به فکر مادیات نیستیم، مجوز آزمایش را قبلا گرفته ایم، حتماً و مطمئناً، ما به زودی شروع به جستجوی “کیفیت اول و نیم” می کنم. .

اسماعیلی در موضوع نمایش «کلاس اول و نیم» گفت: گاهی در یک سری سکانس می خندیم اما نباید به آن بخندیم، این زمینه داستان کلاس اول و نیمه است. داستانی مضحک داشته باشد؛ و خوب، نه خنده دار و شوخی های غم انگیز زیاد، اما برای مخاطب در بافتی که شخصیت ها در آن قرار می گیرند، خنده دار است.

عوامل فیلم «طبقه اول و نیم» حدس و گمان خود را درباره توانایی خود برای میزبانی این فیلم بیان کرده اند: «اول در سینمای ایران چه می شود» در طبقه اول و نیم «چون کار خوبی انجام دادیم و مثلاً در دکوپایی که انجام دادیم ، تماشاگران مورد قضاوت قرار گرفتند و به نحوی که چنین قاب و نمایشی را در سینمای ایران می بینند ، یعنی آنچه اتفاق می افتد ، تماشاگران را شوکه می کند ، اما در پایان فیلم ، مخاطب با یک رای نادرست است و به زودی تصمیم می گیرد و این اتفاق دیگری است.

این کارگردان سینما درباره رده سنی که می توانند مخاطب فیلم «اول و نیم» باشند، تاکید کرد: «سطح یک و نیم» چون همانطور که پروانه نمایش گرفتیم مثبت 15. به نظر من کودک یا خردسال. برای این فیلم بهتر و بهتر است تماشا نکنید ، یا بهتر بگوییم تماشاگران زیر پانزده سال نباید اصلاً این فیلم را ببینند ، زیرا من کارگردان این فیلم هستم و خودم به فرزند اجازه نمی دهم. برای دیدن چنین فیلمی، بنابراین “کلاس اول و نیم” گروه سنی تعیین شده و بهترین فیلم 15 ساله است.

به گفته اسماعیلی، به نظر می رسد این فیلمساز جوان به ذائقه و درک مخاطب برای آثارش توجه زیادی دارد و باید دید امسال با چه مضامینی به استقبال مخاطبان سینمای ایران در چهلمین جشنواره فیلم فجر خواهد رفت.

معرفی بازیگران فیلم پاکول

از جمله بازیگران فیلم می توان به تهیه کننده: گلمرضا آزادی، کارگردان: نوید اسماعیلی، نویسندگان: وحید اسماعیلی، امیر یوشی، طراح و معاون تهیه کننده: سعیده حمیدی، مدیر تولید: حامی جهانی، معاون تهیه کننده: امین شفا، مدیر عکس: شهرام اشاره کرد. نجاریان، تدوین: منوچهر صانعی، طراح صحنه: مهرداد رنجی، طراح گریم: جانان صدفی، صدابردار: فرزان معوونیان، طراحی صدا و دعوت: بهروز معاونیان، مشاور پروژه: امیر صیدآبادی، مدیر برنامه ریزی: گلچه اله ایمان درگیوریت اسقایی، عکاس: اردلان آزرمی، مدیر خرید: علیرضا مظفری.

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

گردآورنده: علی اکبر رضایی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا