فیلم و هنر

آشنایی با فیلم لایه های دروغ+ اسامی بازیگران

بر اساس گزارش ها عنوان؛ “لایه های کاذب”، این فیلم ایرانی – فنلاندی به کارگردانی رامین سهراب و کارگردانی محسن صرافی ساخته شده است. این فیلم محصول سال 2017 و بر اساس درام و ژانر اکشن ساخته شده است. فیلم لایه های دروغ که به تازگی در لابان فیلمبرداری شده، قرار است به زودی در سینماهای سراسر جهان اکران شود.

صحبت های کارگردان فیلم لایه های دروغ

صحبت های کارگردان فیلم لایه های دروغ
صحبت های کارگردان فیلم لایه های دروغ

رامین سهراب کارگردان سینما گفت: «یادداشت های دروغین» اولین پروژه مشترک ایران و فنلاند است و فکر می کنم اولین تولید مشترک ایران و یکی از کشورهای اسکاندیناوی باشد.

سهراب درباره ژانر «یادداشت های تخیلی» این فیلم گفت: داستان فیلم خوب پیش می رود. چون من به همراه محسن صرافی تهیه کننده فیلم می خواستیم نوعی اکشن را در ایران معرفی کنیم. از آنجایی که ما روی بخش هایی از اکشن فیلم و نیاز به قهرمان بودن شخصیت اصلی تمرکز می کنیم، نمی توان داستان فیلم را اغراق کرد. مانند بسیاری از فیلم های هالیوود مانند جان ویک و تکن.

سهراب درباره اختلال در روند تولید فیلم «لایه های دروغ» گفت: در سال 1397 این پروژه به یک موضوع اصلی تبدیل شد. بعد از فیلمبرداری بخشی از فیلم در فنلاند و ایران، پایم در دکور اخوان شکست. مشکلات دیگری مانند کسری بودجه و بیماری قلبی نیز مخل بود. بالاخره امسال توانستیم فیلم را کامل کنیم.

این کارگردان سینما گفت: ساخت فیلمی در ژانر اکشن در ایران چیزی جز چالش نیست. خیلی ها آنقدر فیلم دیده اند که به این نوع فیلم ها عادت کرده اند. همه فیلم ها نباید معنادار باشند. گاهی باید به سینما رفت، ۲ ساعت فیلم تماشا کرد و لذت برد. معرفی یک ژانر جدید در سینمای ایران و معرفی یک قهرمان ایرانی سخت است. ما هرگز قهرمان نداشتیم. مسائل مربوط به پروانه ساخت و مسائل مختلف در نهایت ساخت یک فیلم اکشن در ایران را بسیار سخت می کند و کمتر کسی می خواهد چنین فیلمی بسازد. ما جزو اولین افرادی هستیم که چنین پروژه هایی را در ایران تولید می کنیم.

سهراب افزود: 5 پروژه در دست توسعه دارم. بین آنها فیلم و سریال وجود دارد. از آن جمله می توان به فیلم کمدی-اکشن و سریال اشاره کرد.

در نهایت سهراب گفت: «لایه های دروغ» به جشنواره رفت اما من جایزه نگرفتم. من یک فیلم برای مردم ایران ساخته ام و با افتخار به آنها تحویل داده شده است که ما هم قهرمانیم. ما برای این فیلم به حمایت مردم ایران نیاز داریم. می خواهم خودم را به عنوان سازنده یک فیلم اکشن در ایران معرفی کنم.

گفتنی است فیلم «یادداشت های دروغین» در چهلمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. این فیلم به کارگردانی رامین سهراب محصول مشترک ایران و فنلاند است که بخشی از آن متوقف شد و خردادماه امسال در ایران به پایان رسید.

پست های مرتبط:

معرفی فیلم گیاهان کاذب

خلاصه فیلم Lies Layers

خلاصه فیلم Lies Layers
خلاصه فیلم Lies Layers

«لایه های دروغ» ماجرایی هیجان انگیز در ژانر ماجراجویی را توصیف می کند. هنوز جزئیات زیادی از داستان فیلم منتشر نشده است اما محسن صرافی گفت فیلمنامه پایانی این فیلم بر اساس سریال «فرار از زندان» ساخته شده و در میانه داستان شاهد ربوده شدن دختری با کمک برادرش هستیم.

گفتنی است فیلمنامه این فیلم در ابتدا توسط امیرحسین ماکویی، جو لئون از نیویورک، ساموئل آوین فنلاند نوشته شده بود، اما پروانه ساخت فیلمنامه صادر نشد و رامین سهراب و امیرحسین ماکویی به فکر نگارش فیلمنامه بودند. می تواند در ایران ساخته شود.

اسامی بازیگران فیلم نقش های دروغین با نقش است

روشنک عزیز در فیلم لایه های دروغ
روشنک عزیز در فیلم لایه های دروغ
 • رامین سهراب در نقش سام
 • نادر فلاح در نقش آرمان
 • آرمان درویش در نقش فرهاد
 • روشنک عزیز در نقش سارا
 • مجید سعیدی بازیگر نقش پرویز
 • میلاد میرزایی در نقش کسری
 • خاله رینی در نقش مارکو
 • سونیا فارلینگ بازیگر نقش اما
 • آنو سینی سالو در نقش ماجو
 • پپه کارای نقش رایگان
 • فرشاد اسدالله پور
 • و…

معرفی مسائل لایه های کاذب

معرفی مسائل لایه های کاذب
معرفی مسائل لایه های کاذب

کارگردان: رامین سهراب، بازیگر نقش تهیه کننده و کارگردان: محسن صرافی، مدیر فیلمبرداری: آقای مارک هابسون، طراح نور: آقای Anton Yuki-Kanas، صدابردار: بابک اردلان، طراح گریم: Mr. حسین صالحیان، مدیر خرید: مهدی عباسی پور، طراح صحنه: مهس جلیل پور و شیوا اکبری، طراح صحنه و لباس: تینا سهیلی، طراح: افشین رضایی، طراح فیلم: ابراهیم اشرفی، مشاور رسانه ای: آیدا اورنگ، روابط عمومی.

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

نویسنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا