فیلم و هنر

آشنایی با فیلم شهر گربه ها+ اسامی بازیگران

طبق گزارشات محتوای کلیدی ؛ عوامل فیلم “شهر گربه” موارد زیر: نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان: سیدجواد هاشمی

اسامی بازیگران فیلم گربه شهر

اسامی بازیگران فیلم گربه شهر
اسامی بازیگران فیلم گربه شهر

بازیگران: امین زندگانییوسف تیموری علیرضا خمسه فرهاد آیش نیوشا ضیغمی-امیرغفرمنش –امیر طاهر مظلومی– الیکا عبدالرزاقی- مریم سعادت- رضا بنفشه خواه- داریوش موفق- محمدهادی عطایی-سعید بحرلومی- ایرج طایفه- علی شایانفر-فرزانه زهره وند- زنده یاد صنار نادری- داریوش پیرو.

معرفی بازیگران فیلم شهر گربه ها

قانونگذار و سرمایه گذار: فاطمه شهیدی – معاون تهیه کننده و دستیار اول کارگردان: عباس دلدار – مدیر محصول و برنامه ریزی: ایرج طایفه – مدیر عکس: فرشاد خالقی – تدوین: منوچهر صانعی ، مهران گنبدلو – طراح و طراح: بهنامک: سید محمود موسوی نژاد – ضبط ضبط: محمود اردلان – طراح مواد: محمدرضا نجفی امامی – طراح چهره: شهرام خلج – طراح صحنه: علی شایان فر – تهیه کننده طراح: سوسن نوروزی – نورپردازی: افشین گودرهر حد نصاب – طراح موزون: سید کمال رضوی – مدیر محصول: رضا دهقان

سید سید جواد هاشمی ، کارگردان شهرگرابه ها ، درباره فیلم

سیدجواد هاشمی در نشست خبری “شهر گربه ها” تاکید کرد که این فیلم اصلا سیاسی نیست و قصد محکومیت مهاجرت مردم از ایران را ندارد ، اما می خواهد به کودک بفهماند که باید یک فیلم بسازد. مشارکت. در ساخت کشور خود

جلسه پرسش و پاسخ برای “شهر گربه ها” به کارگردانی سیدجواد هاشمی ، با حضور عوامل فیلم (دوشنبه ، 19 مهر) در سالن 2 سالن اجتماعات (سینما فرهنگ) برگزار شد.

در ابتدای این دیدار سید جواد هاشمی درباره «شهر گربه ها» تصریح کرد: این ویدئو با کارهای قبلی من ادامه دارد.

وی گفت: “تمام تلاش من این است که کارهای خوبی را با کمک بخش خصوصی انجام دهم.” من همیشه نویسنده خوبی بودم و همیشه با نوشتن مشکل داشتم ، اما می خواستم به طور کلی برای بچه ها و بزرگسالان فیلم بسازم. در کشوری با نرخ مهاجرت بالا ، من سعی کرده ام که کودکان را برای ساختن کشور خود غنی کنم. “من می خواهم به بچه ها بگویم که وقتی شما ایران را ترک می کنید ، اتفاقات خوبی رخ نمی دهد.”

امین زندگانی نیز در این فیلم ظاهر شد: “من فکر می کنم نسل بزرگی از بازیگران مانند علی سلیمانی تحت تأثیر آموزه های سید جواد هاشمی قرار گرفتند. من در سه پروژه با آقای هاشمی کار کرده ام و امیدوارم خدا به او یک زندگی باوقار برای ادامه کار سخت در زمین بازی و نوجوانان. “فرار فرهنگی مهمتر از خستگی ذهنی است که باید مورد توجه قرار گیرد.”

اسامی الیکا عبدالرزاقی ، بازیگر فیلم شهر گربه ها

الیکا عبدالرازاکی فیلمساز دیگر در مورد بازی خود در “شهر گربه ها” گفت: “من همیشه به امین که در نمایش کودک کار می کند حسادت می کنم. آقای هاشمی بسیار دلسوز است. من به کارگردان این فیلم وقف شده ام و من واقعاً از کار با او لذت می برم. “

پست های مرتبط:

اسامی نیوشا ضیغمی ، بازیگر شهر گربه ها

آشنایی با فیلم شهر گربه ها
آشنایی با فیلم شهر گربه ها

نیوشا ضیغمی درباره نقش «شهر گربه ها» گفت: خوشحالم که کارگردانی مانند سیدجواد هاشمی در حال خلق غذایی است که نسل آینده را بسازد و فیلم های فوق العاده ای تولید کند.

وی افزود: زنده یاد کامپوزیا پرتوی و زنده یاد فرشته طائرپور سهم بسزایی در ساخت فیلم های کودک و نوجوان داشت و ما مدیون آنها هستیم و مدیون آنها هستیم. سیدجواد هاشمی نیز در سینمای کودک و نوجوان. و این بسیار گران است ، اما شما این سینما را دنبال می کنید و به آینده کودکان فکر می کنید. “امیدوارم سینمای کودک بیش از این ارزش گذاری شود.”

اسامی یوسف تیموری بازیگر فیلم شهر گربه ها

یوسف تیموری درباره نقش خود در این فیلم گفت: “همکاری با هنرمندان خوب یک امتیاز بود. من در ابتدا از کودکی بازی را شروع کردم و مدتی از این مکان دور بودم ، اما “شهر گربه” حرفه موفقی بود و من به آن افتخار می کنم. ”

در یکی از جلسات هاشمی نحوه رفتن با کودک به سینما را توضیح داد: “من همیشه سعی کرده ام فیلم هایم را سرگرم کننده کنم و تمام تلاش خود را در این راه انجام داده ام. او روزانه سه بار از من عکس می گرفت. “گوزن سفید در جلو” شما می بینید و من از این بابت متاسفم! داخل سینما به کودک گفتم: خسته نیستی؟ او گفت: “نه.” اشتیاق او تحسین برانگیز بود و قلب مرا لرزاند. ممکن است برخی درباره این فیلم ها به من توهین کنند ، اما من سعی کرده ام کارهای خوبی انجام دهم. »

یوسف تیموری گفت ، مهارت های موجود در کار ما گاهی مسخره می شود و دیگران همیشه اعتراض می کنند. حفاظت از نقش ها و عملکرد بازیکنان ما همیشه ما را گمراه می کند. ”

در پایان این جلسه سید جواد هاشمی در پاسخ به یکی از خبرنگاران توضیح داد: کار دارای چندین خط است و لایه اول چیزی را برای رضایت کودک فراهم می کند و لایه های بعدی به بزرگسالان داده می شود.

این کارگردان ادامه داد: “فیلم من سیاسی نیست و قصد انتقاد از خارجی ها را ندارم ، اما می خواستم به مخاطبان کودک بگویم که او در ساخت کشور خود نقش دارد.”

سیدجواد هاشمیپس از صحبت با بچه ها و شنیدن رضایت آنها از فیلم “شهر گربه ها” ، او چند دقیقه چشمان خود را بست و از همه حضار تشکر کرد.

سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان هم اکنون در اصفهان ، تهران و بسیاری از شهرهای دیگر کشور در حال برگزاری است.

آنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علی اکبر رضایی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا