فیلم و هنر

آشنایی با سریال خط مقدم+ اسامی بازیگران

بر اساس گزارش ها تیتربرتر; مینی سریال “خط مقدم” کارگردانی شده توسط شهریار بحرانی و تهیه کننده مجید حقی از یکشنبه 14 آذرماه ساعت 22 از شبکه یک پخش می شود.

این اثر بخشی از فاز حاد و التهاب است سال 1363 تا 1365 حمایت الهی او پرداخت خواهد کرد.

“شاهزاده تاج” این نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در جدیدترین درام خود نقش بازیگران حرفه ای را از خود سلب کرده است.

بخش هایی از این سریال در سوریه وجود دارد که از نظر تاریخی، گروهی از بازیگران عرب زبان نیز در آن نقش دارند.

معرفی لیست قبلی

معرفی لیست قبلی
معرفی لیست قبلی

لیست سریال «خط مقدم” کارگردانی شده توسط شهریار بحرانی و تهیه کننده مجید حقی با توجه به دوران عاطفی و متورم 63 تا 65 سال دفاع مقدس، از (13 آذرماه) هر شب ساعت 22 از شبکه اول پخش می شود.

شهریار بحرانی، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در این سریال کوتاه، نقش بازیگران حرفه ای را از خود سلب کرده است. بخش هایی از این سریال در سوریه وجود دارد که از نظر تاریخی، گروهی از بازیگران عرب زبان نیز در آن نقش دارند.

خلاصه داستان اصلی

خلاصه سریال “خط مقدم” او گفت: این اثر داستان مردان قد بلندی است که پس از زمین خوردن به زمین می افتند ۱۳۶۳ آنها با سخت کوشی، در زمان تنهایی و مظلومیت جنگیدند».

بازی ردیف جلویی از روز یکشنبه بیوگرافی آن مرحوم علی حاتمی در مستند سوته دل و مجموعه تلویزیونی «پدر پسر» به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی امروز در میان خبرهای صداوسیما قرار دارد.

پست های مرتبط:

زمان پخش ردیف اول

ردیف جلویی از یکشنبه 5 دسامبر یک کانال در حال توزیع است. مینی سری Frontline از یکشنبه 5 دسامبر 4 قسمت در شبکه یک سیما توزیع شد.

برترین سریال های تلویزیونی کارگردانی شده توسط شهریار بحرانی و خرید مجید حقی; بخشی از دوران شکننده و ننگین 1363 تا 1365 را در بر می گیرد و به شهید تهرانی مقدم می پردازد.

در خلاصه داستان سریال فرانت لاین آمده است: فیلم داستان مردان قدبلندی است که پس از پاییز سال 1363 در روزهای تنهایی و مظلومیت جنگیدند.

اسامی بازیکنان برتر تیم

اسامی بازیکنان برتر تیم
اسامی بازیکنان برتر تیم

حسین عارف، حسام حسنی، بهراد رحمانی، آفرین عبیسی، غزاله اکرمی، بهزاد خلج و عطاءالله سلیمانیان آنها یک بار در این سریال درام بازی کردند.

بیوگرافی مرحوم علی حاتمی در سوته دل

در شب قبل از چهاردهم آذر، یادواره درگذشت شاه فقید سینمای ایران. علی حاتمی، 52 سال از آثار هنری او در مستند مستند سوته دل بررسی می شود.

این مستند که برای اولین بار پنجشنبه 11 آذرماه ساعت 22 از شبکه چهار سیما پخش می شود. فرشاد خلیل پور کارگردانی شده توسط سالار تهرانی، قبلاً رفع شده است.

این سند تنها اثری است که مستقل از بیوگرافی تهیه شده است مرحوم علی حاتمی زندگینامه علی حاتمی را در قالب مستند واکاوی می کند و با نگاهی دقیق به تحلیل آثار او می پردازد.

روند انجام کار، سختی ها و سختی های فراوان در ساخت، ایده ها و ایده های علی حاتمی از شاخصه های این فیلم مستند است.

همچنین هنرمندان بزرگ نیز همین گونه هستند جمشید مشایخی، محمود کلاری، سعید نیک پور، امین تارخ، کتایون امیرابراهیمی، آیدین اقدسلو، احمد بخشی، جلال الدین معیریان، ناصر طهماسب، مسعود دلخواه، زاون قوکاسیان، لی لی گلستان، ارسلان کامکار، فرشته مایته طایر و … جلوی دوربین فیلم از همکاری و خاطراتشان با مرحوم علی حاتمی گفتند.

سوته دل پنجشنبه 11 آذر ساعت 22 از شبکه چهار سیما پخش می شود و ساعت 19:30 روز بعد پخش می شود.

اولین سریال کمدی پسر بچه در روز جمعه در سینما

بازی سریال پسرانه کارگردانی شده توسط محمدرضا حاجی غلامی، از 12 آذر در مجموعه فیلم فارسی شروع می شود.

محصول سری پدر سال ۱۳۹۹ ترجمه ای از کتاب آخرین نشانه انسان مهرداد صدقی بارها و بارها به صورت طنز انجام می شود و هر قسمت داستان متفاوتی دارد.

خلاصه ای از پدر پسر

داستان این سریال در مورد نسلی از انسان های مدرن است که شاید فعالیت های کنونی ما به ما اجازه نمی دهد به راحتی جهان و خاستگاه آن و ساده و در عین حال قوی و باوقار را درک کنیم. باباها، همان پدرانی که برای دانستن چیزهای زیادی در مورد جهان بسیار پیرتر از آن هستند، یا آنقدر مدرن هستند که نمی‌توانند تمام شوخی‌های ما درباره شلوغی اینترنت و روابط بی‌پایان ما با مردم و چیزها را نادیده بگیرند.

اسامی بازیکنان سریال پدر

در این سریال بازیکنان یکسان هستند مهران رجبی، عزت الله مهرآوران، مریم سرمدی، افشین سنگ چاپ، محمدجواد جعفرپور، کتایون بختیاری و یدالله شادمانی نقشی دارند.

زمان پخش سریال پدر پسر

سریال پدر پسر هر روز ساعت 18:00 به آنتن شبکه آی فیلم رفته و ادامه دهید 02:00 و 10:00 روز بعد دوباره پخش میشه

آنچه برخی در حال یادگیری هستند:

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا