بازاریابی

آشنایی با سئو: سئو چیست؟

یک سوال دشوار ، “سئو چیست؟” همانطور که با تمام اصطلاحات ، مفاهیم و مفاهیم اینترنت ، تعریف SEO تعریف منحصر به فرد ندارد و یک مفهوم مبهم در ذهن اکثر مردم است.

سئو چیست؟ از آنجایی که هیچ تعریف قطعی و سئو کاملاً قابل فهم وجود ندارد ، تنها راه پیش رو این است که به تعاریف مختلفی نگاه کنیم و سعی در ترکیب آنها برای رسیدن به چشم انداز مناسب داشته باشیم.

ویکی پدیا: “سئو مجموعه ای از روش شناسی ها با هدف بهبود ظاهر وب سایت در لیست موتورهای جستجو است. این اصطلاح همچنین به صنعت مشاورانی که پروژه های سئو را به نمایندگی از سایت های مشتری انجام می دهند ، اشاره دارد.”

Fakezilla: “تغییراتی در محتوای وب سایت و کد ایجاد شده است تا رتبه آن در صفحات و فهرستهای موتورهای جستجو افزایش یابد. این تغییرات ممکن است شامل بازنویسی متن بدن ، تغییر عنوان یا برچسب های متا ، حذف فریم ها یا محتوای فلش و جستجوی لینک های دریافتی باشد.”

کارگاه جستجوی وب: “اصطلاحی که برای توصیف فناوری بازاریابی برای تهیه وب سایت به منظور افزایش شانس خود برای رتبه بالاتر برای موتور جستجو به محض انجام یک جستجوی مرتبط استفاده می شود. در بهبود یک وب سایت چندین فاکتور مهم وجود دارد ، از جمله محتوا و ساختار کپی سایت ، طرح بندی صفحه و برچسب ها. فرایند توصیفی و ارسال HTML. “

6am Media: “فرایند بهینه سازی صفحات وب برای رتبه بالاتر در موتور جستجو برای کلمات کلیدی هدفمند با هدف نهایی تولید درآمد بیشتر وب سایت. تکنیک های SEO زیادی وجود دارد. به طور کلی ، این فناوری ها می توانند به عنوان در حال اجرا طبقه بندی شوند – بهینه سازی صفحه ، بهینه سازی سایت و بهینه سازی خارج از سایت همچنین دو مدرسه SEO وجود دارد: کلاه سئو SEO و کلاه سیاه. SEO کلاه سفید آنهایی است که قاعده بازی می کند (در واقع دستورالعمل های ارائه شده توسط موتورهای جستجو). کلاه مشکی سیاه آنهایی هستند که SEO را محدود می کنند و از آنها استفاده می کنند. برخی از فن آوری های مشکوک یا ممنوع (طبق دستورالعمل ها). این فناوری های SEO کلاه سیاه همچنین به عنوان اسپم شناخته می شوند. “

وب سایت NOVA: “میانبر SEO. این فرایند ساخت وب سایت مربوط به موتور جستجو است. SEO در درجه اول برای افزایش رتبه در SERP ها استفاده می شود ، و SEO کارآمد می تواند پتانسیل وب سایت شما را افزایش داده و باعث ایجاد ترافیک بیشتر شود. “”

هزاران درایور در دسترس هستند ، تقریباً مانند بسیاری از “SEO guru’s” که به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد (“مشکل معلم” در واقع عنوان مقاله دیگری است که به زودی منتشر می شود).

همانطور که مشاهده می کنید تعریفی مانند تعریف دیگر وجود ندارد ، اما همه آنها تمایل دارند تا به یک درک مشترک خاص تبدیل شوند.

تکنیک ها و ابزارهای زیادی برای دستیابی به اهداف سئو استفاده می شود ، و نباید آنها را در تعریف گنجانید.

از آنجا که تعریف یک مفهوم از طریق ابزارهای آن صحیح نیست ، در اینجا تعریفی وجود دارد که من بعد از بررسی های طولانی به آن رسیدم. پیشنهاد این است که سئو را به شرح زیر تعریف کنید:

SEO = مخفف “SEO” ، که فرایند بهبود و تنظیم وب سایت و کسب آگاهی آنلاین در مورد آن است ، به منظور اتصال بازدید کنندگان هدفمند و اطمینان از نرخ بالای تبدیل.

هنگامی که به درستی انجام شود ، فعالیتهای بهینه سازی موتور جستجو باید:

– موتورهای جستجو را خزنده سایت کنید.

– ایجاد موتورهای جستجو در سایت.

– اطمینان حاصل کنید که SERP ها برای کلمات کلیدی خاصی رتبه بالایی دارند.

– از صفحه رتبه بالایی کسب کنید

– هدایت ترافیک هدفمند؛

دستیابی به نرخ تبدیل بالا در بین بازدید کنندگان وب سایت.

از آنجا که هیچ چیز نهایی و نهایی در دنیای سئو وجود ندارد ، می خواهم نظرات و نظرات شما را دریافت کنم: TeaWithEdge.com راهی برای تماس با من و صحبت در مورد نگرانی های بازاریابی شما است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا