اخبار بازار

آشنایی با اهمیت بازیافت حیوانات خانگی

نوعی پلاستیک که غالباً مقدار زیادی زباله تولید می کند ، حیوان خانگی نامیده می شود و اگر حیوان خانگی به درستی بازیافت شود می تواند یک تجارت پر رونق را برای شما ایجاد کند. این مواد پلاستیکی ابتدا باید آسیاب شوند که به آن “پورک” می گویند ، بنابراین کانون گرم یک حیوان خانگی آسیاب شده است که در وان داغ شسته می شود. اگر به دنبال سودآوری بیشتری در بازیافت PET هستید ، بهتر است بدانید که PET در هنگام بسته بندی کالباس تعداد و فاکتورهایی را در نظر دارد ، زیرا فقط وانت هایی که معیارهای اصلی را برآورده می کنند خریداری شده اند و در کارخانه های مختلف قابل استفاده هستند.

ف

زباله های پلاستیکی جمع آوری شده از شهر معمولاً در دو گروه جداگانه طبقه بندی می شوند. گروه اول دارای ضایعاتی بودند که به اشکال مختلفی از قبیل هر ظرف پلاستیکی ، سبد ، مشمع کف اتاق و سایر حیوانات و …. وجود دارد و امروزه طبق بسیاری از درخواست ها از کارخانجات نساجی مشخص شده است که حیوانات رقابت شدیدی بین اختراعات جدید و همچنین تکه های دست دوم دارند. بنابراین ، به دلیل سودآوری بیشتر تکه های قابل بازیافت یا گلدان های بارگیری نشده نسبت به لکه های تازه مورد استفاده کارخانه ها ، اکثر شرکت های بازیافت پلاستیک سعی در گسترش فعالیت های خود در گلدان های دست دوم و گلدان های تخلیه نشده دارند. از آنجا که تکه های بازیافت شده در عصر حاضر ، علاوه بر تولید منسوجات پلی استر ، به نظر می رسد برخی از واحدهای تولیدی توانسته اند بهترین ترکیبات لکه دار را با برخی از مواد تقویت کننده و نمونه های مختلف ساخت سایر ابزارهای بادوام و قوی بدست آورند.

گرانول ها قرص های بسیار کوچکی هستند که در فرآیند تولید پلیمر توسط برش های مخصوص به گلوله ها برش داده می شوند. بنابراین گرانول ها نوع خاصی از پلیمر نیستند بلکه فقط پلیمرهای کروی گرانول نامیده می شوند. همانطور که مشهور است سالانه مقدار قابل توجهی از زباله های پلاستیکی در جهان تولید می شود و حضور آنها در طبیعت سلامت آن را به خطر می اندازد. از آنجا که بازیافت زباله های پلاستیکی سال ها به دلیل ساختار آن ادامه دارد ، اکنون تکنیک هایی تدوین شده است که می توان از آنها برای بازیافت و بازاریابی دوباره محصولات پلاستیکی استفاده کرد. در مقاله قبل از شما شما را با این موضوع و تکنیک های بازیافت زباله های پلاستیکی آشنا خواهیم کرد.

ف

گرانول های دانه ای به دو روش بازیافت می شوند: گرانول های رشته ای و گرانول های خشک که به شرح زیر است: فیلترهای فلزی سپس برای حذف رشته های پلاستیکی مذاب از فیلترها منتقل می شوند. این رشته ها پس از عبور از یک استخر آب ، وارد یک آسیاب کوچک می شوند و در آنجا قطعاتی از هم پاشیده می شوند. در مرحله آخر ، این رشته های پراکنده در فرایند خشک می شوند. ساخت ماشین آلات مورد نیاز برای راه اندازی خطوط تولید انواع گرانولهای فیبر بسیار آسان است ، به همین دلیل در ایران بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که دانه های بازیافتی تولید شده توسط این روش دارای گوشه های خشن و تیز هستند و همین امر باعث می شود آن را بسیار شبیه به دانه های با مواد تازه کنید. 2. خطوط تولید گرانول خشک: در خطوط تولید گرانول خشک ، پلاستیک خرد شده پس از ورود به دستگاه گرانول ذوب می شود و سپس با سوراخ های بسیار کوچک از فیلترها عبور می کند. پلاستیک مذاب که در این مرحله بیرون می آید توسط تیغه های خیلی سریع خرد شده و سپس توسط جاروبرقی کشیده می شود. پلاستیک خرد شده وارد لوله مکش خشک می شود و سپس وارد ظرف بزرگتر می شود ، جایی که افت فشار در آن اتفاق می افتد و باعث می شود گرانول های وزن بازتر در قسمت زیر ظرف قرار بگیرند.

در دنیای شیمی ، پلی استر یکی از خانواده های پلیمر در نظر گرفته می شود. حیوانات اهلی پلیمری است که از قضا در دسته پلی استر قرار دارد. نام علمی حیوان خانگی پلی اتیلن ترفتالات است و از شبکه های عظیمی بهم پیوسته ساخته شده است. حیوانات خانگی از انرژی زیادی در فرآیند تولید استفاده نمی کنند ، هم شفاف و انعطاف پذیر و هم مقاوم در برابر ضربه. حیوانات اهلی سبک هستند ، بنابراین حمل و نقل آنها آسان است. این محصول به خوبی گاز و رطوبت موجود در نوشیدنی ها را حفظ می کند. این در حالی است که با تمام این مزایا ، این محصولات به دلیل برگشت پذیر بودن باعث افزایش ترخیص زباله و افزایش روزانه زباله های تولید شده می شوند. اگر می خواهیم راه حلی برای مشکلات پیدا کنیم ، بازپرداخت خواهیم شد. حیوانات قابل بازیافت هستند و حتی می توان از آنها درآمد کسب کرد.

درباره دانه‌های Masterbatch بیشتر بدانید.

ف

شاید بسیاری از افراد تاکنون متوجه اهمیت چرخه پات ها نشده باشند. اما باید بدانید که امروزه انواع نوشیدنی های موجود در بطری های پلی استر رو به افزایش است که می تواند به راحتی ضایعات چندگانه ایجاد کرده و مشکلات بسیاری را ایجاد کند. ارتقاء راحتی منجر به استفاده از بطری های یکبار مصرف به جای بطری های شیشه ای شد. حال اگر این مصرف نوشیدنی ها در بطری های پلی استر ادامه یابد ، طبیعتاً مشکلات زیست محیطی زیادی به وجود خواهد آمد و می بینید که مصرف کنندگان و تولید کنندگان هیچ گونه مسئولیتی برای جمع آوری این بطری های خالی ندارند. با این حال ، استفاده از بطری های حیوان خانگی به طور طبیعی می تواند بسیار دقیق باشد. برای بازیافت مواد مختلف ، انتظار داریم در بعضی از کشورها قیمت های اولیه به گونه ای تنظیم شود که اگر کسی بطری را برگرداند ، مبلغ کمتری را برای محصول پرداخت کند و هرکسی که بطری را پرتاب کند ، مجبور به پرداخت هزینه ای برای آلودگی است. . اکنون هنگام استفاده از بطری های PET می توانید به راحتی این سطل ها را بازیافت کرده و از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید. در حالی که امکان راه اندازی کارخانه های بازیافت در کوتاه مدت وجود ندارد و هزینه های زیادی نیز در بر دارد ، اما اکنون شرکت های تولیدی بازیافت حیوانات خانگی تاسیس شده اند و در بخش بزرگی از این شرکت ها مشاهده می شود که آنها Perk Pet را خریداری و می فروشند. وجود داشت

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا