دانش و فناوری

آزمایش قابلیت Notes و امکان نگارش متون طولانی‌ تر در پلتفرم توییتر آغاز شد

تمپانی توییتر از آغاز آزمایشی در این پلتفرم خبر داد. قابلیت یادداشت ها و امکان نگارش متون طولانی برای کاربران توییتر به صورت آزمایشی در دست است.

مستر بلیط

توییتر طی گزارشی به طور رسمی اعلام کرد که قابل توجه یادداشت ها و امکان نگارش متون طولانی‌ را شروع کرده است. در اینجا هنوز چیزی وجود ندارد، جز چیزی که از طرف من غیرقابل تصور است. شایعاتی از این قابلیت‌ها در دنیای تکنولوژی شنیده شده بود و گزارش‌هایی غیر رسمی به آن پرداخته بودند.

بیشتر بخوانید: ایلان ماسک: توییتر باید شبیه TikTok و WeChat شود تا به ۱ نفر کاربر برسد

از قابلیت یادداشت ها و امکان نگارش متون طولانی در توییتر چه می‌دانیم؟

توییتر اخیراً تصویری متحرک از قابلیت‌های جدید منتشر شده است که در آن توضیحات کاملی از این قابلیت‌ها به کاربران داده شده است. با توجه به این تصویر متحرک، هر قدر که برای همه کاربران قرار گیرد، برگه‌ها با عنوان «نوشتن» به نمایش در می‌آیند که در تولیدکنندگان آن محتوا می‌تواند یادداشت‌های خود را بنویسد و به آن‌ها دسترسی راحت‌تری داشته باشد.

علاوه بر این، برگه های دیگر با نام یادداشت ها یا همان (یادداشت) در پروفایل کاربران اضافه می‌شود. با توجه به این تغییرات، سایر افراد می‌توانند محتوای بیشتری از افراد بخوانند و آنها را دنبال کنند.

از قابلیت یادداشت ها و امکان نگارش متون طولانی در توییتر چه می‌دانیم؟

توییتر ویژگی‌های قابل توجه دیگری نیز در پلتفرم خود اضافه کرد. شما می توانید آن را در کاربران امکان اضافه کردن عکس، ویدیو و فایل GIF را دریافت کنید. علاوه بر این کاربران می‌توانند توییت‌های دیگری را به یادداشت‌های خود ضمیمه کنند. مانند، تمام توییت‌ها گذشته و ویژگی‌های ریتوییت و لایک را خواهند داشت و می‌توانند محتواها را برای دیگران ارسال کنند.

قابلیت Notes و امکان نگارش متون طولانی‌ها هماکنون به صورت آزمایشی برای کاربران محدود از کاربران ایالات متحده، کانادا. اما انتظار در آینده‌ای نزدیک، در آینده‌ای نزدیک، در آینده‌ای نزدیک، در آینده‌ای نزدیک، می‌توانیم کاربران بیشتری را برای کشور‌های بیشتری کسب کنیم

گزارش‌های منتشر شده مدعی شدند که در توییتر جدید، امکان تولید محتوایی را با 2500 کلمه وجود دارد و این مقدار به نسبت توییت‌های قبلی که با محدودیت 280 کلمه‌ای بودند، ارتقای چشمگیری به حساب می‌آید. اما این موضوع هنوز به صورت رسمی اعلام و یا تایید نشده است. تیش تر نیز در تعداد کلمات مجاز برای نوشتن توییت ن ت ت ت ت ت تغییر می کند

ویژگی های یادداشت ها و امکان نگارش متون طولانی پتانسیل آن را دارد که چگونه برخی از کاربران از توییتر برای اشتراک گذاری افکار و ایده های خود استفاده می کنند و به طور کلی دیدگاه آن ها نسبت به آن پلتفرم را تغییر می دهند. این قابلیت می‌‌

بیشتر بدانید:

نظر شما در مورد قابلیت یادداشت ها و امکان نگارش متون طولانی چیست؟ لطفا نظرات خود را در بخش کامنت با تکراتو و دیگر کاربران به اشتراک گذاشتن.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا