فیلم و هنر

آخرین وضعیت محمد کاسبی بعد از بستری طولانی مدت در بیمارستان

حال محمد کاسبی بازیگر تلویزیون که به دلیل نارسایی حاد بیماری در بیمارستان سکر

به گزارش تیتربرتر یلدا کاسبی دختر محمد کاسبی درباره وضعیت جسمی پدرش که مدتی است به دلیل نارسایی بیماری تحت مراقبت است، گفت:. ۲۶ دی ماه بود که پدر در بخش سی سی یو بیمارستان عرفان به صورت اورژانسی بستری شد و دلیل به دلیل نارسایی حضار قلض شد.

وخرین وضعیت محمد کاسبی بعد از بستری طولانی مدت در بیمارستان


وخرین وضعیت محمد کاسبی بعد از بستری طولانی مدت در بیمارستان
وخرین وضعیت محمد کاسبی بعد از بستری طولانی مدت در بیمارستان

او ادامه داد: حدود 100 روز پیش از قلب پدر را آنژیو می‌توانیم، اما نمی‌توانیم به دلیل اینکه ماهیچه‌های قلب فرسوده و طبیعتا از آنژیو، خون و پمپاژ سختی انجام می‌شود، به همین دلیل سطح کار و فشار خون پایین می‌آید و برای ثابت ماندن انجام می‌شود. گ ی ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ابتدا قرار بود دریچه آئو قلب پدر را عوض کند که شاید بهتر باشد، اما به دلیل وضعیت جسمی اش یعنی همین نارسایی شدید قلب، سن و سال و فاکتورهای دیگر نمی توانند این کار را انجام دهند.

دختر این هنرمند همچنین می‌گوید: در حال حاضر به پیوند قلب مصنوعی فکر می‌کنند و باید برای این اقدام، باید چند دقیق قلب را از کار بیندازند. . واقعا نمیدانیم چقدر زمان ببرد. شاید یک ماه یا 40 روز، فقط باید صبر کرد و تا زمان ایده آل برای همیشه تحت نظر پزشکان در سیسیو هستند تا قلب به درجه ای برسد که دکتر بگوید کمتر شده و سپس به پیوند قلب مصنوعی برویم. طی این مدت هم آب ریه‌های پدر را کشیده اند و بعد از این اقدام، قلب کمی کوچکتر شده است به هر حال کادر درمان همه تلاش را می کنند. ما با پزشکان متخصص در بیمارستان شهید رجایی مثل دکتر مجید ملکی که از پزشکان متخصص و یک درجه قلب صحبت کرده ایم و آنها هم پرونده پدر را بررسی می کنند و با دکتر شریف کاشانی مشاوره دارند تا آن شاالله ببینیم چه اتفاقی میافتد.

زمان ترخیص محمد کاسبی از بیمارستان


زمان ترخیص محمد کاسبی از بیمارستان
زمان ترخیص محمد کاسبی از بیمارستان

او درباره اینکه این روزها حال روحی محمد کاسبی چگونه است؟ :فت: حال روحی پدر خوب است، فقط کمی از فضای بیمارستان و خوابیدن روی تخت خسته ادر این مدت مدام روی تخت بود، اما در چند روز گذشته فقط چند قدم آنها را راه بردند. امیدواریم زودتر حالشان بهتر شود. از طرفی به دلیل اوج گرفتن اُمیکرون به دنبال این هستیم که پدر را به یک اتاق خصوصی با همین مراقبت‌های ویژه. ا ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن نچ ع ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن ن

یلدا کاسبی با تشکر از هنرمندانی که در این مدت به دیدن پدرش آمدند و در تماس های تلفنی جویای احوالش بودند، در عین حال پدران کرد: طی این مدت هنرمندان و مدیران بسیاری به زحمت افتادند و با حضورشان در بیمارستان، باعث دلگرمی شدند. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. من شما را راحت نمی گذارم، با آرامش به شما می آیم.

وی در پایان به اسامی مدیران و هنرمندانی که اخیرا با محمد کاسبی آمدند اشاره کرد و گفت: محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری و سید امیر جاوید مشاور ایشان، امیرحسین سمیعی معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و علی عطایی پیرکوه مدیر هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی شهرداری هنری تهران، سید مجید پوراحمدی اعتباری اعتباری هنر و آقای ناصح مشاور ایشان و عطاالله سلمانیان و مهوش وقاری از هنرمندانی بودند که همچنین به ملاقات پدر آمدند و خیلی زحمت کشیدند. همچنین حسین خسروجردی، پژمان جمشیدی، رضا بنفشه‌خواه و حبیب اسماعیلی از هنرمندانی بودند که در تماس تلفنی جوی بودند. جا دارد از رضا رویگری که با آن شرایط به همراه علیرضا غروی از مجریان صداوسیما به دیدن پدر آمدند و واقعاً باعث خوشحالی زیاد پدر شدند و تشکر کردند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا