فیلم و هنر

آخرین وضعیت سلامتی دختران پارکور کار در عصرجدید+ فیلم

به گزارش تیتربرتر مسابقه عصر جدید در ایام ماه مبارک رمضان شنبه و یکشنبه از شبکه سه روی آنتن می رود. مسابقه عصر جدید شب گذشته نیز پخش شد و چند اجرا نیز توسط شرکت کننده ها انجام شد. مارکور کارکور کار بود. در ادامه ویدیویی از عصر جدید را مشاهده کنید.


برنامه «عصر جدید»در ایام ماه رمضان، شنبه‌ها و یکشنبه‌ها، پس از خبرهای ساعت ۲۲، روی آنتن شبکه سه خواهد رفت. ادامه سریال «نجلا ۲» هم هر شب ساعت ۲۰ پخش خواهد شد.

زمان پخش عصرجدید


زمان پخش عصرجدید
زمان پخش عصرجدید

روابط عمومی شبکه، اعلام کرد این شبکه شبکه سالهای گذشته با مجموعه ای از تولیدات از جمله برنامه های تلویزیونی سیمای ویژه سحر و افطار، سریال، سخنرانی مذهبی و … میزبان مخاطبان خود در ماه رمضان خواهد بود.

ویژه برنامه سحرگاهی ماه رمضان با عنوان «ماه من» با اجرای نجم‌الدین شریعتی از ساعت ۳ Tha.

ژ م م م « « « « « « « « « « « « « «ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر

«ضیافت دوست»، به مناجات خوانی میثم مطیعی اختصاص دارد که هر شب ساعت 00:15 بامداد روی آنتن شبکه سه خواهد رفت.

سخنرانی مذهبی حجت‌الاسلام رفیعی، هر روز از ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش خواهد شد.

برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم، هر روز ساعت ۱۴:۴۵، به صورت زنده از حرم حضرت معصومه (س) برای مخاطبان پخش خواه.

از دیگر برنامه های شبکه سه در ماه مبارک رمضان، برنامه «بدون توقف» با مباحث دینی، معرفتی، صهیونیسم و ​​بررسی روز جهانی قدس بود که هر روز ساعت 18:15 روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

برنامه حدیث زندگی ، شرح احادیث ابتدایی درس خارج فقه مقام معظم رهبری است که هرشب پس از اذان مغرب از شبد. این برنامه به شرح احادیثی با مضامین اخلاقی و دستورالعمل هایی برای زندگی مومنانه پرداخت.

سریال «نجلا ۲» که از آغاز میزبان نوروز مخاطبان خود بود، در ماه رمضان نیز دامه خواهد داشت

از دیگر برنامه های شبکه سه در ماه مبارک رمضان، «هشتگ صدید» خواهد بود که این برنامه مربوط به مرحله پیش تولید و راستی آزمایی استعدادهای شرکت کننده در برنامه «عصر جدید» است.

پخش سری جدید برنامه «میدون» همزمان با ماه رمضان آغاز می شود و در آن فعال در حوزه کسب و کار و اقتصاد با هم به برنامه «میدون»، سه شنبه ها و چهارشنبه های هر هفته بعد از ساعت 22، روی آنتن خواهد رفت.


فرودگاه ها:

همچنین برنامه های «عصر جدید» و «زوجی نو» در ماه رمضان، 2 شب در هفته پس از اخبار ساعت 22 از شبکه سه سیخ

رنامه «عصر جدید»، شنبه‌ها و یکشنبه‌ها و برنامه «زوجی‌نو»، پنج شنبه‌ها.

برنامه زنده «فوتبال برتر» هم به روال گذشته، دوشنبه ها بعد از خبر ساعت 22 روی آنتن خواهد رفت و مسابقات فوتبال داخلی و خارجی هم طبق روال معمول در کنداکتور شبکه سه قرار خواهد داشت.

معرفی عصرجدید


معرفی عصرجدید
معرفی عصرجدید

«عصرجدید» با اجرا، تهیه کنندگی و کارگردانی احسان علیخانی اولین و بزرگترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران می شود که با حضور استعدادهای ویژه در زمینه های سرگرمی، هنری و مهارت های ورزشی در مقابل دوربین میرود.

در حالی که تولید فصل سوم عصر جدید واز و ضبط مراحل راستی‌آزمایی گروه ها به بخش‌های انتهایی رسیده، چهار داور این مسابقه قطعی شد.

ه ت ت ت م م م م م م م م م م م:::::::::::::: به گفته وی اجرای سری جدید برنامه عصر جدید مانند گذشته بر سرپرست احسان علیخانی خواهد بود و هم اکنون مراحل راستی ازمایی شرکت کنندگان و پیش تولید برنامه در حال انجام است. افتی است چندی پیش امین حیایی در حاشیه جشنواره فیلم فجر از احتمال تغییر تیم داوری برنامه عصر جدید خبر داد.

ترکیب داوران عصر جدید مشخص شدند

در حالی که تولید فصل سوم «عصر جدید» آغاز و ضبط مراحل راستی‌آزمایی گروه

امین حیایی، ژاله صامتی، کارن همایونفر و دکتر مجید حسینی چهار داور فصل سوم این برنامه هستند.

سری جدید برنامه عصر جدید


سری جدید برنامه عصر جدید
سری جدید برنامه عصر جدید

قائم مقام شبکه سه سیما از پخش سری جدید مسابقه «عصر جدید» در نیمه شعبان خبر داد.

به نقل از روابط عمومی شبکه سه سیما، مهدی بلو_قائم مقام شبکه سیما با اعلام این خبر درباره جزئیات تولید و پخش جدید عصر جدید توضیح داد: سری جدید «عصر جدید» از نیمه شعبان مصادف یا 27 اسفند ماه سال جاری فصل تا عید غدیر. ۱۴۰۱ روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.

وی در ادامه اعلام کرد: اجرای سری جدید «عصر جدید» گذشته بر عهده احسان علیخانی ست


منچه دیگران میخوانند:


گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا